Warszawa stawia na zieleń! W centrum stolicy będzie więcej drzew!

i

Autor: Konrad Traczyk Warszawa stawia na zieleń! W centrum stolicy będzie więcej drzew!

Warszawa stawia na zieleń! W centrum stolicy będzie więcej drzew!

2021-09-06 20:13

Warszawa stawia na zieleń i ekologię! W centrum stolicy już niebawem ma stanąć łącznie 118 drzew. Pierwsze posadzono już dziś. Zrobił to prezydent Rafał Trzaskowski i zastępca prezydenta Warszawy Michał Olszewski. To pierwszy z etapów zazieleniania miasta.

Warszawa stawia na drzewa

Warszawa stawia na zieleń! Do końca roku w centrum stolicy stanie dodatkowych 118 drzew. Dziś pierwsze z nich zasadzili prezydent Warszawy Rafał Trzaskowski i wiceprezydent stolicy, Michał Olszewski.

Jak przygotować się do gali FAME MMA? | ESKA XD - Fit vlog #30

- Wszystkie drzewa, te ponad 30 drzew, które zostaną zasadzone na odcinku od tunelu, aż po rondo Dmowskiego, to są drzewa, które powstaną w miejscu, które absolutnie nie było potrzebne do utrzymania zadań ruchowych. To w związku z tym, że nie zmniejszyliśmy liczby pasów ruchu - mówi Michał Olszewski.

Psychotest. Czy jesteś zazdrosna/zazdrosny?

Pytanie 1 z 7
Jak często kłócisz się z partnerem/partnerką o inne osoby?

Więcej drzew w stolicy

Prezydent Rafał Trzaskowski zapowiada, że do grudnia, w ścisłym centrum miasta pojawi się prawie hektar zieleni. - My sadzimy dzisiaj drzewa tutaj, przy Marszałkowskiej. Tych drzew w najbliższej okolicy będzie ponad sto. Również na Placu Pięciu Rogów, również w Alejach. Zależy nam na tym, żeby ta przestrzeń, jak najbardziej się zazieleniła - mówi Rafał Trzaskowski.

Na placu Pięciu Rogów staną 22 klony polne.

Masz dla nas ciekawy temat lub jesteś świadkiem wyjątkowego zdarzenia? Napisz do nas na adres [email protected]. Czekamy na zdjęcia, filmy i newsy z Waszej okolicy!

Źródło: Warszawa stawia na zieleń! W centrum stolicy będzie więcej drzew!