Wampiriada SGH 2021: kiedy i gdzie oddać krew? ,,Zóbcie coś dobrego i pomóżcie nam zapełnić banki krwi

i

Autor: https://www.facebook.com/wampiriada.sgh/photos/a.412607168750227/5628175000526725 Zdjęcie poglądowe

Wampiriada SGH 2021: kiedy i gdzie oddać krew? ,,Zóbcie coś dobrego i pomóżcie nam zapełnić banki krwi"

2021-04-26 12:49

Wampiriada to ogólnopolski projekt organizowany przez Niezależne Zrzeszenie Studentów. Obecny jest na licznych renomowanych polskich uczelniach, w tym w Szkole Głównej Handlowej w Warszawie. Mimo swej przywodzącej na myśl upiornych krwiopijców nazwie, jest to akcja charytatywna – jej ideą jest promowanie honorowego krwiodawstwa, jego wagi, zapotrzebowania na nie oraz wreszcie faktu, że pomagać oddając krew może niemal każdy. Poza tematyką samego krwiodawstwa, Wampiriada promuje szeroko pojęty zdrowy tryb życia.

Wampiriada to wyjątkowa akcja zbiórki krwi. Wyjątkowa, bo organizowana przez studentów. Od czasu pierwszej edycji 19 lat temu wydarzenie cieszy się rosnącą popularnością - obecnie jest organizowane na terenie całej Polski i należy do najbardziej znanych studenckich projektów charytatywnych. Z roku na rok Wampiriada cieszy się coraz większą popularnością - zarówno jeśli chodzi o liczbę Krwiodawców, jak i Partnerów projektu. Dodatkowo z edycji na edycję cieszymy się coraz większym zainteresowaniem ze strony mediów. Organizatorem jest Niezależne Zrzeszenie Studentów SGH.

Wampiriada SGH 2021: kiedy i gdzie oddać krew?

Wampiriada SGH 2021 w tym roku odbędzie się w Szkole Głównej Handlowej w Warszawie 4 – 7 maja już XXXI. finał akcji – możliwość oddania własnej krwi w honorowych celach. Finał odbywać się będzie codziennie od godziny 9 do 14, a by wziąć udział obowiązują (z powodu pandemii) zapisy przez formularz znajdujący się na Facebooku „Wampiriada NZS SGH”.

Psy-ratownicy żywieckiego WPR na pierwszym treningu

Źródło: Wampiriada

Sonda
Czy oddajesz krew?
Źródło: Wampiriada SGH 2021: kiedy i gdzie oddać krew? ,,Zróbcie coś dobrego i pomóżcie nam zapełnić banki krwi"