W zoo stanęła platforma widokowa na wybiegu dla niedźwiedzi polarnych. Zobaczcie WIDEO z jej budowy!

2022-07-04 14:03 Anna Maria Kurek
W zoo stanęła platforma widokowa  na wyybegu dla niedźwiedzi polarnych. Zobaczcie WIDEO z jej budowy!
Autor: Canva.com / warszawskie zoo Zdjęcie poglądowe

Na wybiegu niedźwiedzi polarnych pojawił się nowy element. Platforma widokowa (spełniająca także rolę wielkiego stołu) to kolejne wzbogacenie wybiegu, pozwalające miśkom na różnego rodzaju aktywności: mogą z jej poziomu obserwować, stawać na niej, siedzieć, szukać smakołyków pomiędzy pniami, czy na platformie.

Lato nadeszło, a upały doskwierają nie tylko nam. Cierpią również zwierzęta, zwłaszcza te, które urodzić powinny się w innym klimacie. Każdy ogród zoologiczny musi pamiętać, by zapewniać swoim podopiecznym jak najlepsze warunki, które zbliżone powinny być do naturalnych. Co więcej, w zwierzęta nie powinny się nudzić! Na szczególną uwagę zasługują między innymi niedźwiedzie, które są bardzo inteligentne i wciąż potrzebują nowych bodźców, wyzwań i zabawek. Na warszawskim wybiegu dla polarnych misiów stanęła nowa platforma. Zwierzęta były zachwycone, a zabawa zaczęła się na dobre, gdy odkryły, że opiekunowie pozostawili im sporo drobiazgów i przysmaków na terenie wybiegu.

Jak wyglądała misiowa zabawa na nowej platformie? Filmik możecie zobaczyć KLIKAJĄC TUTAJ. Musicie przyznać, że to była dla nich świetna zabawa!

Czyja to piosenka? Sprawdź czy odgadniesz wykonawcę po samym tytule!

Pytanie 1 z 10
Piosenkę "Lepiej mieć" śpiewa:
Łuków. Wjechał samochodem na środek ronda