Transfer Lewandowskiego jednak możliwy. Jeszcze W TYM SEZONIE zmieni klub?

i

Autor: AP PHOTO Robert Lewandowski

Transfer Lewandowskiego jednak możliwy. Jeszcze W TYM SEZONIE zmieni klub?

2021-08-25 9:31

Transfer Lewandowskiego jednak możliwy. Wczoraj wieczorem media obiegła informacja, że jego agent Zahavi rozmawia z klubem na temat ewentualnego transferu Polaka do… Paris Saint-Germain. Miejsce dla Lewego mogłoby się znaleźć we francuskim klubie tym bardziej, że PSG może opuścić Kylian Mbappe, za którego Real Madryt złożył oficjalną ofertę!

Robert Lewandowski od początku sezonu nie zawodzi w Bayernie Monachium! Jak bywało w poprzednich latach, jest podstawowym zawodnikiem i raczej nic tego nie zmieni. Chyba, że transfer do innego klubu. Jak wczoraj informowały sportowe portale agent Roberta Lewandowskiego, Pini zahavi rozmawia z Paris Saint-Germain na temat możliwych przenosin Polaka do stolicy Francji. Czy to się sprawdzi? Real Madryt złożył oficjalną ofertę za Kyliana Mbappe i jego transfer do Madrytu jest coraz bardziej możliwy, ale czy miejsce po francuzie dostanie się Lewemu? Warto zwrócić uwagę, że są to kompletnie inni zawodnicy, z innymi zadaniami w swoich drużynach. Może to tylko zagrywka, która sprawi, że  warunki Lewego w Bayernie polepszą się, bo władze raczej nie zdecydują się na sprzedaż swojej gwiazdy. Czy transfer jest możliwy? 

CZYTAJ TAKŻE: Nie żyje członek zespołu The Rolling Stones. Miał 80 lat

Transfer Lewandowskiego jednak możliwy. Jeszcze W TYM SEZONIE zmieni klub?

To okienko transferowe i tak przejdzie do historii. Do Paryża przenieśli się Leo Messi i gwiazda Realu Madryt Sergio Ramos. Z drugiej zaś strony coraz bliżej Madrytu jest Kylian Mbappe, za którego „królewscy” złożyli oficjalną ofertę w wysokości 160 mln euro. Polskie sportowe portale rozgrzały się do czerwoności po tym jak okazało się, ze agent Lewandowskiego rozmawia z PSG na temat możliwego transferu Polaka. Temu sprzyja też ewentualne odejście Mbappe. Jednak Lewy i francuz to zupełnie inni zawodnicy, z innymi zadaniami w swoich drużynach, więc Polak nie uzupełni „dziury” pozostawionej przez Mbappe.

Wczoraj na Twitterze Bayern&Germany opublikowano kilka informacji na temat Lewego i jego transferu. Wśród nich jedna, która mówi o tym, że Pini Zahavi, agent Polaka rozmawia z klubem z Bawarii również w innym kontekście.

- Pini Zahavi zabiega o nowy, lepszy kontrakt dla Roberta Lewandowskiego w FC Bayern, jeśli klub odmówi jego sprzedaży - informuje Bayern&Germany.

Poszukiwany złodziej i koń
Sonda
Czy Robert Lewandowski zmieni latem klub?
Źródło: Transfer Lewandowskiego jednak możliwy. Jeszcze W TYM SEZONIE zmieni klub?