Ten gość chciał mieć swój klub, więc otworzył go na swoim podwórku i tak - sąsiedzi go nienawidzą!

i

Autor: YouTube

Ten gość chciał mieć swój klub, więc otworzył go na swoim podwórku i tak - sąsiedzi go nienawidzą!

2023-10-25 13:37

Niektórzy mówią, że to najbardziej kontrowersyjny klub w Wielkiej Brytanii. W swojej najbliższej okolicy z pewnością, bo sąsiedzi twórcy tego miejsca raczej nie są zadowoleni. Z drugiej strony Starnights Garden wygląda jak pomieszanie szopy na narzędzia z barem, a już zyskuje status kultowej.

Pomysłodawcą, założycielem i budowniczym klubu jest David Porter znany także jako Disco Dave. Będący już po 50-tce DJ i prowadzący karaoke wykorzystał malutki kawałek ziemi między wynajmowanym przez siebie domem i drogą. Tam właśnie z tego co zdobył udało mu się wybudować klub, który za sprawą materiału Vice staje się znany nie tylko w okolicy malutkiego miasteczka Congleton w hrabstwie Cheshire.

Czynny jest od 10 rano do 10 wieczorem, można wypić kawę, herbatę, zjeść coś słodkiego, posłuchać muzyki, siąść przy barze. Porządku pilnuje właściciel oraz jego pies imieniem Star. Cytowany przez Vice Disco Dave nie ma wątpliwości, że miejsce będzie się rozwijać i jeszcze zyska na sławie.

- Robbie Williams będzie tu występował – zapowiada.

Niestety jednak może nie doczekać takich odwiedzin. Zarówno sąsiedzi jak i Cheshire East Council, czyli lokalna władza, nie pochwalają pomysłu Dave’a i wzywają go do opuszczenia zajmowanej bez pozwolenia ziemi oraz zabrania tego, co na niej postawił. Dave oczywiście nie zamierza nigdzie się wybierać i wierzy, że ludzie docenią jego pomysł, który chce pozostawić swoim pięciorgu dzieciom. Pierwszym, który opowiedział światu o Drzymale clubbingu był brytyjski dziennikarz lokalnej stacji radiowej Stuart Neild, który odwiedził Starnights Garden z kamerą.

Iron Maiden - 5 ciekawostek o albumie "The Number of the Beast" | Jak dziś rockuje?