Grzegorz Krychowiak na treningu reprezentacji w Opalenicy

i

Autor: Paweł Jaskółka/Super Express Grzegorz Krychowiak na treningu reprezentacji w Opalenicy

Tajemniczy namiot na zgrupowaniu reprezentacji. Co się w nim znajduje?

2021-05-28 10:28

Nie jest tajemnicą iż polscy piłkarze podczas swojego zgrupowania w Opalenicy mają zapewnione wiele atrakcji. Przebywają z nimi także ich rodziny więc PZPN oraz ośrodek zapewnia, aby w wolnych chwilach nikt się nie nudził. Dla piłkarzy budowano specjalny basen, chociaż z uwagi na pogodę nie jest on oblegany. W Opalenicy powstał także specjalny namiot, który jest niejako centrum rozrywki. Co się w nim znajduje?

Tajemniczy namiot na zgrupowaniu reprezentacji Polski. Co się w nim znajduje? Podczas zgrupowania Reprezentacji Polski w Opalenicy organizatorzy dostarczają zawodnikom i przebywającym z nimi rodzinom wiele atrakcji. Jedną z nich jest specjalny namiot przeznaczony do rozrywki. W namiocie rozrywkowym znajdują się automaty do gier, bufet, piłkarzyki oraz wielki telebim, na którym wyświetlany był w środę finał Ligi Europy. Zaplanowano również seans filmu "Druga połowa" oraz koncert zespołu Golec uOrkiestra. Ponadto odbędzie się też występ stand-upowy oraz wspólne oglądanie finału Ligi Mistrzów, który już w najbliższą sobotę.

Namiot jest centrum rozrywki dla wszystkich. Został on specjalnie zbudowany i wyposażony dla piłkarzy i ich rodzin. Przypomnijmy, iż w Opalenicy na przyjazd piłkarzy specjalnie wybudowano także basen! To jednak nie koniec! Obok hotelu rozstawiono również tzw. dmuchańce oraz wydzielono przestrzeń do zabawy, gdzie czas spędzają dzieci piłkarzy.

Raport z Opalenicy. Arkadiusz Milik nie straci Euro, małe problemy Macieja Rybusa

Co ciekawe, inną ścieżkę wybiera nasz grupowy rywal, Reprezentacja Szwecji. Szwedzka federacja poinformowała, że przygotowujący się do mistrzostw Europy piłkarze reprezentacji zostaną całkowicie odizolowani od swoich żon, partnerek i dzieci z powodu pandemii koronawirusa i od 2 czerwca będą przebywać w sterylnej "bańce" w bazie w Goeteborgu.

Przypomnijmy, Reprezentacja Polski podczas zgrupowania w Opalenicy rozegra dwa mecze - 1 czerwca we Wrocławiu z Rosją i 8 czerwca z Islandią w Poznaniu. Na obu meczach zapełnienie trybun będzie mogło wynosić 50 proc.

Dobre wieści napływają w sprawia Arkadiusza Milika, który doznał urazu łąkotki lewego kolana. Nie będzie musiał on poddać się operacji i będzie przygotowywał się do mistrzostw Europy - poinformował w czwartek rzecznik i menedżer kadry Jakub Kwiatkowski.

Sonda
Czy rozrywki e-sportowe mogą w przyszłości zastąpić tradycyjny sport?
Źródło: Tajemniczy namiot na zgrupowaniu reprezentacji. Co się w nim znajduje?