Nóż

i

Autor: pixabay.com Nóż

SKANDAL W MŁAWIE - dyrektor groził uczniowi nożem!

2021-10-27 11:38

Sprawą już zajmuje się mławska prokuratura. Chodzi o dyrektora jednej ze szkół średnich, który groził nożem 15-letniemu uczniowi. Miała to być reakcja na zachowanie nastolatka. Co zrobił? Tego dowiecie się z naszego artykułu.

Mława - do skandalicznej sytuacji doszło 25 października w jednej z tamtejszych szkół średnich. Jak podało Radio Dla Ciebie, które pierwsze pisało o sprawie, dyrektor placówki miał grozić 15-latkowi nożem. Super Express donosi zaś, że wiadomość potwierdził Prokurator Rejonowy w Mławie Marcin Bagiński. Dodał on, że więcej szczegółów na temat śledztwa zostanie przekazanych dopiero po weekendzie, 30-31 października. Na więcej szczegółów będzie więc trzeba poczekaj. Media podały jednak nieoficjalne informacje. Czego się z nich dowiadujemy? Rzucają one nieco światła na powody groźnego zachowania dyrektora placówki.

W Formie - Talia osy

Co rozwścieczyło dyrektora?

Co sprowokowało dyrektora do sięgnięcia po nóż? Z niepotwierdzonych informacji wynika, że 15-latek uczęszczający do szkoły średniej, sam wcześniej zachował się niewłaściwie wobec innego ucznia. Za groźby z użyciem niebezpiecznego narzędzia, kodeks karny przewiduje karę do 2 lat pozbawienia wolności.

Masz dla nas ciekawy temat lub jesteś świadkiem wyjątkowego zdarzenia? Napisz do nas na adres [email protected]. Czekamy na zdjęcia, filmy i newsy z Waszej okolicy!

Źródło: SKANDAL W MŁAWIE - dyrektor groził uczniowi nożem!