Tankowanie

i

Autor: pixabay.com Tankowanie

Rządowa stacja paliw w Warszawie - gdzie jest? Tam zatankujecie taniej!

2021-10-21 13:25

Ceny paliw w Polsce bija kolejne rekordy! Wszyscy szukają okazji do tańszego tankowania. Dla warszawiaków i warszawianek rozwiązaniem może być rządowa stacja paliw. Jest ona ogólnie dostępna. Gdzie ją znajdziemy? Lokalizację podajemy w tym artykule.

Ceny paliw w Polsce poszybowały! Benzyna i olej napędowy kosztują już w granicach 6 zł, a za LPG trzeba zapłacić ponad 3 zł. Bardzo drogo jest także w Warszawie, gdzie praktycznie nie sposób już znaleźć stacji sprzedającej 95-kę za mniej niż 6 zł, a gaz taniej, niż za 3 zł. Mieszkańcy i mieszkanki odczuwają to już w swoich portfelach. W tej sytuacji cena niższa o kilkanaście groszy daje sporą ulgę. Czy gdzieś w Warszawie można znaleźć tańsze paliwo? Okazuje się, że tak. Na stacji paliw Centrum Obsługi Administracji Rządowej zatankujemy paliwo od kilku do kilkunastu groszy tańsze, niż w innych miejscach na terenie stolicy. Rządowa stacja paliw jest dostępna dla każdego, o czym pisało Centrum Informacyjne Rządu. Gdzie ją znaleźć? W dalszej części artykułu sprawdzicie lokalizację rządowej stacji paliw.

Adres COAR, rządowej stacji paliw w Warszawie

Jak dowiadujemy się ze strony Kancelarii Prezesa Rady Ministrów, stacja paliw COAR w Warszawie działa na podstawie koncesji na obrót paliwami ciekłymi, wydanej przez Prezesa Urzędu Regulacji Energetyki. Jest ogólnodostępna, więc każdy może przyjechać i zatankować tam swój samochód na tych samych warunkach. Gdzie ją znaleźć? Stacja zlokalizowana jest pod adresem Powsińska 69/71. Miejsce na mapie Google'a i widok z Google Street View zamieszczamy poniżej.

Trzaskowski o pensjach: Nie ma pieniędzy na podwyżki dla wszystkich

Masz dla nas ciekawy temat lub jesteś świadkiem wyjątkowego zdarzenia? Napisz do nas na adres [email protected]. Czekamy na zdjęcia, filmy i newsy z Waszej okolicy!

Źródło: Rządowa stacja paliw w Warszawie - gdzie jest? Tam zatankujecie taniej!