Leo Messi

i

Autor: fot. AP Photo PSG przywitało Messiego polskim hitem sprzed lat! Nagranie na Tik Toku ma ponad 49 mln wyświetleń!

PSG przywitało Messiego polskim hitem sprzed lat! Nagranie na Tik Toku ma ponad 49 mln wyświetleń!

2021-08-12 9:09

Przejście Leo Messiego do Paris Saint-Germain to sportowe wydarzenie ostatnich lat. Tym bardziej cieszy polskich kibiców i fanów Messiego ponieważ francuski klub PSG przywitał jednego z najlepszych piłkarzy na świecie naszym hitem sprzed lat. Nagranie opublikowane na Tik Toku podbija internet! Nie uwierzysz jaka piosenka została podłożona na krótkim filmiku!

Piłkarski świat oszalał po pierwszych doniesieniach na temat tego, że Leo Messi może zmienić klub. W to, co nie chciało się wierzyć, stało się faktem. Messi odszedł z FC Barcelony i zmienił barwy. Od nowego sezonu będzie zawodnikiem Paris Saint-Germain. Francuski klub publikuje w swoich social-mediach wiele nagrań z nowym piłkarzem w roli głównej. Jedno z nich przykuło szczególną uwagę polskich kibiców. Dlaczego? Na nagraniu, na którym Messi zaczyna obserwować profil PSG na Instagramie leci… polski hit sprzed lat! Nie uwierzycie co to za piosenka!

CZYTAJ TAKŻE: Mama skasowała nastoletniej influencerce konto na Tik Toku. Stwierdziła, że to niezdrowe

PSG przywitało Messiego polskim hitem sprzed lat

Fani PSG oszaleli, gdy tylko pojawiły się pierwsze pogłoski na temat tego, że jeden z najlepszych piłkarzy w historii piłki nożnej może zostać zawodnikiem ich ukochanego klubu. Paris Saint-Germain jest bardzo aktywny na swoich social mediach. Ostatnio na każdym jego kanale możemy zobaczyć nagranie związane z Leo Messim. Na jednym z nich możemy usłyszeć polską piosenkę. To fragment utworu „Explosion” polskiego duetu DJ-skiego Kalwi & Remi (Krzysztof Kalwat i Remigiusz Pośpiech). Ten krótki film na Tik Toku zebrał już ponad 49 milionów wyświetleń!

Jan Tomaszewski: Lewandowski jest piłkarzem SKOŃCZONYM

QUIZ: Lubisz Leo Messiego? Komplet punktów to obowiązek!

Pytanie 1 z 10
Z którego kraju pochodzi Leo Messi?
Źródło: PSG przywitało Messiego POLSKIM HITEM SPRZED LAT! Nagranie na TikToku ma ponad 49 mln wyświetleń!