Podsumowanie akcji schroniskowej - Galeria Młociny

i

Autor: Materiały prasowe

Podsumowanie akcji schroniskowej - Galeria Młociny

2021-09-20 15:31

Działania Galerii Młociny, która regularnie angażuje się w inicjatywy mające na celu niesienie pomocy potrzebującym, od miesięcy spotykają się z pozytywnym odbiorem mieszkańców Warszawy. Tym razem centrum handlowe poinformowało o kolejnym, niezwykłym geście. Obiekt zorganizował zbiórkę darów, w ramach której odwiedzający przekazali aż tonę karmy dla czworonogów przebywających w podwarszawskich schroniskach! Ponadto zebrano również koce, zabawki oraz preparaty na kleszcze.

Wakacje w Galerii Młociny pełne były inicjatyw mających na celu wsparcie potrzebujących. Obiekt nie zapomniał również o zwierzętach, które podczas każdego lata często zostają porzucane z powodu licznych wyjazdów swoich opiekunów. To okres szczególnie trudny dla schronisk, które mierzą się z brakiem funduszy na zakup artykułów niezbędnych dla przybywających czworonogów takich jak karmy, koce oraz preparaty na kleszcze. By dołożyć swoją cegiełkę i choć odrobinę odmienić los naszych braci mniejszych, Galeria Młociny zorganizowała wyjątkową wystawę fotografii Doroty Majcher przedstawiającą psy czekające na adopcję w Schronisku dla Zwierząt w Korabiewicach. Następnie w ramach współpracy z osobami, które zaadoptowały swoje pupile w Schronisku na Paluchu, zaprezentowano zdjęcia ukazujące poruszające serca metamorfozy „adopciaków”. Inicjatywom zachęcającym do odpowiedzialnej i przemyślanej adopcji towarzyszyła zbiórka darów, które przedstawiciele Galerii Młociny osobiście zawieźli do Schroniska dla Zwierząt w Celestynowie, Korabiewicach oraz na Paluchu. Obiekt właśnie poinformował, że klientom udało się zebrać aż tonę karmy!

Co tam w środku gra - Happysad - Odrzutowce i kowery

Organizacja akcji, zbiórka karmy i akcesoriów oraz późniejsze pakowanie darów były zdecydowanie najłatwiejszą częścią zadania. Dużo trudniejsze okazało się odwiedzenie trzech schronisk, poznanie mieszkających tam zwierzaków i powrót do Warszawy bez łez w oczach. Wiemy, że nie zmienimy całego świata, ale dzięki naszym wspaniałym klientom, którzy przez 1,5 miesiąca podarowali dla bezdomnych zwierzaków tonę karmy oraz niezliczoną ilość akcesoriów, mogliśmy w pewnym stopniu przyczynić się do poprawy warunków życia naszych czworonożnych przyjaciół. Podsumowując całą akcję, mogę z pełną odpowiedzialnością powiedzieć jedno: nie kupuj – adoptuj! Schroniska są pełne wspaniałych zwierząt, które potrzebują równie wspaniałych domów – mówi Katarzyna Łobejko, Office Manager Galerii Młociny, koordynatorka inicjatyw mających na celu wsparcie schronisk dla zwierząt z województwa mazowieckiego.

Galeria Młociny nie zwalnia tempa i już zapowiada kolejne inicjatywy mające na celu niesienie pomocy potrzebującym. Obiekt dokłada wszelkich starań, by kojarzyć się mieszkańcom Warszawy nie tylko z bogatą ofertą zakupową, ale i miejscem życia społecznego, zaangażowanym w działania mające na celu wsparcie potrzebujących. Centrum handlowe zachęca do kontaktu wszystkich tych, którzy pragną dołożyć swoją cegiełkę do prospołecznych inicjatyw i wspólnie zmieniać świat na lepsze!

Więcej informacji na temat Galerii Młociny znajdziemy na stronie www.galeriamlociny.pl.