Pijany mężczyzna niszczył drzwi mieszkania na Woli

i

Autor: wola.policja.waw.pl Szabla sprawcy zamieszania

Pijany "rycerz" w rękach policji - NISZCZYŁ DRZWI SZABLĄ!

2021-12-29 10:51

Wolscy mundurowi opisali bardzo nietypowe zdarzenie. Do policyjnej celi trafił młody mężczyzna, który... uderzał szablą w drzwi jednego z mieszkań! Okazało się, że był kompletnie pijany! Ale to nie wszystko! cała historia jest naprawdę kuriozalna. Poznajcie ją z naszego artykułu.

Jaki jest negatywny stereotyp XVI-wiecznego polskiego szlachcica? To niewylewający za kołnierz rycerz, który szybko sięga po szablę, a zatargi rozwiązuje samemu, nie czekając na sąd. Do tego opisu jak ulał pasuje 23-latek z Woli, który trafił niedawno do policyjnego aresztu. Jego historię opisują mundurowy z KRP IV. Późnym wieczorem przyjęli zgłoszenie dotyczące mężczyzny niszczącego drzwi jednego z mieszkań. Gdy pojechali na miejsce okazało się, że sprawcza został obezwładniony. Funkcjonariusze ustalili zaskakujące okoliczności zdarzenia: młody mężczyzna pod wpływem alkoholu (badanie wykazało ponad ponad dwa promile) uderzał w drzwi szablą! Nietrzeźwy rycerz nie dał rady ani im, ani mężczyźnie, który za nimi mieszkał - lokator sam unieszkodliwił agresora. Ale to nie wszystko! Finał opowieści jest kuriozalny!

To ojciec na medal. Odbudował swym dzieciom dom na Nowy Rok.

Chciał "rozprawić się" ze znajomym

Policjanci zapytali sprawcę o powody jego działania. Mężczyzna powiedział, że przyszedł "rozprawić się ze znajomym". Problem w tym, że... pomylił mieszkania. Człowieka mieszkającego za zniszczonymi szablą drzwiami nie znał. Ta iście sienkiewiczowska postać usłyszała już zarzut zniszczenia mienia, za co grozi do 5 lat pozbawienia wolności.

Źródło: wola.policja.waw.pl

Masz dla nas ciekawy temat lub jesteś świadkiem wyjątkowego zdarzenia? Napisz do nas na adres [email protected]. Czekamy na zdjęcia, filmy i newsy z Waszej okolicy!

Źródło: Pijany "rycerz" w rękach policji - NISZCZYŁ DRZWI SZABLĄ!