Osiedle na którym nie zamieszkasz z dziećmi. Na śląsku powstaje mijesce tylko dla dorosłych

i

Autor: freeimages.pl/Kym Parry

Osiedle na którym nie zamieszkasz z dziećmi. Na śląsku powstaje mijesce tylko dla dorosłych

2021-04-15 12:17

Tego typu miejsce może przypominać rzeczywistość z serialu science-fiction, ale rzeczywiście, na śląsku powstaje przestrzeń dla singli, którzy nie chcą miec w swoim otoczeniu dzieci.

Osiedle bez dzieci, dedykowane tylko dla bezdzietnych par i singli, brzmi jak scenariusz filmu lub serialu dla Netflixa, jednak jest to możliwe i powstaje na Śląsku! Tego typu miejsce wywołało wiele kontrowersji, które związane są między innymi z tym, co się stanie, gdy jednak pojawi się w którejś rodzinie dziecko?

Strzały i policyjny pościg na ulicach Koszalina

Osiedle dla bezdzietnych par i singli wywołuje kontrowersje

Jak twierdzą twórcy, osiedle dedykowane jest dla singli i bezdzietnych par, jednak nie można kupić tam mieszkania, a tylko wynająć. W sieci pojawiło się wiele pytań, między innymi o to, co stanie się, gdy jednak u którejś pary pojawi się dziecko? Na to przedstawiciele dewelopera stwierdzili, że taka para będzie musiała poszukać bardziej przytulnego gniazdka. Jak napisał deweloper:

Za jakiś czas szczęśliwcy będą mogli zamieszkać w jednym z tych pięknych domków na mini osiedlu. Projekt jest dość prosty, ale jednak bardzo mocno przemyślany. Okna po stronie południowej pozwalają na spędzanie czasu z dala od gwaru ulicy. Kto widzi tam swoją przyszłość??

Tak mają wyglądać specjalne domki:

Coś nam się wydaje, że osiedle będzie się cieszyć zainteresowaniem,

Sonda
Wolisz życie w mieście czy na wsi?