Park Wodny Moczydło rusza z nowym sezonem. Od wtorku otworzy bramy dla warszawiaków

i

Autor: fot. UM Warszawa

Odkryte baseny w Warszawie - gdzie można popływać w upalne dni?

2021-07-14 14:54

Jaki jest najlepszy sposób na upał? To jasne - wskoczyć do zimnej wody! Warszawiacy i warszawianki mogą skorzystać z kilku odkrytych basenów rozmieszczonych w różnych miejscach stolicy. Ich lokalizacje znajdziecie w dalszej części artykułu.

Otwarte baseny w Warszawie to coś, czego w czasie upałów poszukują mieszkanki i mieszkańcy Warszawy. Skorzystanie z basenów jest nie tylko świetnym sposobem na ulżenie sobie w skwarne dni, ale też okazją do aktywnego spędzania czasu wraz z rodziną lub przyjaciółmi. Jeśli dodać do tego wodne zjeżdżalnie, trampoliny, "grzybki", kurtyny wodne i inne atrakcje, odkryte baseny w Warszawie okazują się świetną rozrywką! Na terenie stolicy funkcjonują cztery takie miejsca. Po zniesieniu większości obostrzeń związanych z epidemią koronawirusa, wszystkie baseny pod gołym niebem są czynne i można z nich korzystać bez przeszkód. Sprawdźcie ich lokalizacje i zapoznajcie się z cennikami.

Wakacje na basenie odkrytym w Lesznie

Odkryte baseny w Warszawie w sezonie 2021

W związku ze zniesieniem kolejnych obostrzeń związanych z pandemią COVID-19, wszyscy miłośnicy wodnych atrakcji ponownie mogą korzystać ze stołecznych pływalni. W Warszawie znajdziemy cztery odkryte basen. Poniżej ich adresy i linki do cenników.

  • Pływalnia odkryta Inflancka - działa od 12 czerwca. CENNIK
  • Park Wodny Moczydło działa - od 15 czerwca. CENNIK
  • Basen w Parku Kultury w Powsinie - działa od początku czerwca. CENNIK
  • Park Szczęśliwicki OSiR m.st. Warszawy w Dzielnicy Ochota - działa od początku czerwca. CENNIK

Masz dla nas ciekawy temat lub jesteś świadkiem wyjątkowego zdarzenia? Napisz do nas na adres [email protected]. Czekamy na zdjęcia, filmy i newsy z Waszej okolicy!

Źródło: Odkryte baseny w Warszawie - gdzie można popływać w upalne dni?