Netflix

i

Autor: Pixabay Netflix zawiesił działalność w Rosji

Netflix zapowiada połączenie "Euforii" i "Squid Game". O czym będzie serial "Nowy Eden"?

2022-03-02 13:10

Netflix opublikował zapowiedź nowego serialu młodzieżowego, który przypomina zgrabny mix "Euforii" i "Squid Game". O czym opowie "Nowy Eden" i kiedy premiera na platformie? Zdradzamy najważniejsze szczegóły.

"Nowy Eden" - Netflix szykuje poważną konkurencję dla "Euforii"? W sieci zadebiutował pierwszy teaser nowego hiszpańskiego serialu platformy. O czym opowie i kiedy przyjdzie nam go obejrzeć?

Zobacz także: Krótkie seriale na Netflix, które musisz zobaczyć. Te tytuły obejrzysz nawet w jedną noc!

"Nowy Eden": zapowiedź nowego serialu Netfliksa

"Nowy Eden" (ang. "Welcome do Eden") to serial z gatunku young adult, który łączy w sobie elementy młodzieżowego dramatu i... science fiction. W trakcie seansu przyjdzie nam śledzić losy grupy młodych osób, które wybierają się na imprezę na tajemniczej wyspie. To, co zapowiadało się jako istny raj, szybko pokazuje swoje prawdziwe (i mroczne) oblicze.

Czy jesteś szczęśliwy? Tym pytaniem Zoa i czwórka innych młodych, atrakcyjnych i aktywnych w mediach społecznościowych chłopców i dziewcząt zostaje zaproszonych na najbardziej ekskluzywną imprezę wszech czasów. Impreza odbywa się na tajemniczej wyspie, a jej organizatorem jest marka nowego napoju. To, co zaczyna się jako ekscytująca przygoda, z czasem zamienia się w podróż życia. Ale raj nie jest tym, czym się wydaje... Witamy w Edenie.

Zobacz także: Ile jest wszystkich filmów i seriali na Netfliksie? Nie uwierzycie! Liczba robi wrażenie

"Nowy Eden": kiedy premiera na Netflix?

Za powstanie serialu odpowiadają Joaquín Górriz i Guillermo López Sánchez. W rolach głównych wystąpili zaś Amaia Salamanca, Lola Rodríguez, Berta Vázquez, Ana Mena, Begoña Vargas, Belinda Peregrín oraz Sergio Momo.

Premiera serialu "Nowy Eden" zapowiedziana została na 1 kwietnia 2022 roku. Tego dnia wszystkie osiem odcinków pojawi się w bibliotece platformy Netflix.

Zobacz także: Najlepsze tureckie seriale na Netflix. TOP10 tytułów, które warto zobaczyć

Sonda
Planujesz obejrzeć ten serial?
PREQUEL, SEQUEL, SPIN-OFF… Co to jest? O co w tym chodzi? | To Się Kręci #1
Źródło: Netflix zapowiada połączenie "Euforii" i "Squid Game". O czym będzie serial "Nowy Eden"?