koncerty

i

Autor: pixabay.com

Męskie Granie 2021 w Warszawie: BILETY, ARTYŚCI, DATA - wszystko, co musicie wiedzieć o koncertach w stolicy

2021-06-22 12:45

Ogłoszono trasę Męskiego Grania 2021! Wśród miast, w których wystąpią największe polskie gwiazdy, jest też Warszawa. Z naszego artykułu dowiecie się, kiedy odbędą się koncerty w stolicy, kto pojawi się na scenie i ile kosztują bilety.

Męskie Granie 2021 w Warszawie - bilety, artyści i data koncertów to najważniejsze informacje, które musicie mieć wybierając się na warszawski przystanek trasy festiwalu. Męskie Granie wraca po rocznej przerwie spowodowanej pandemią COVID-19. Na scenach znów pojawią się największe gwiazdy polskiej muzyki, wśród których wymienić należy chociażby Monikę Brodkę czy Rappha Kamińskiego. Ze względu na wciąż obowiązujące obostrzenia sanitarne, tegoroczna edycja będzie inna niż wszystkie poprzednie. Największa zmiana dotyczy miast - Męskie Granie 2021 zagra w czterech: Kraków, Warszawa, Poznań i Żywiec. Mieszkańców i Mieszkanki stolicy najbardziej interesują występy warszawskie. W dalszej części artykułu dowiecie się, gdzie będą, kto wystąpi, a także ile kosztują bilety i jakie zasady obowiązują przy ich zakupie i wejściu na koncert.

Wywiadówka - Zacier

Męskie Granie 2021 - data i miejsce koncertów w Warszawie

W tym roku na każdym z przystanków trasy Męskiego Grania artyści będą występować przez dwa dni. Kiedy koncerty w Warszawie? Zaplanowano je na 13-14 sierpnia. Ich miejscem będzie Tor Służewiec.

Męskie Granie 2021 - kto wystąpi w Warszawie?

Męskie Granie 2021 - Lineup festiwalu zadowoli nawet najbardziej wymagających fanów polskiej muzyki. Artyści, którzy zapowiedzieli swoje występy to Dawid Podsiadło, BRODKA, ØRGANEK, Artur Rojek, Daria Zawiałow, ZALEWSKI, król, Maria Peszek, Natalia Przybysz, RALPH KAMINSKI, BAASCH, Bluszcz, Jarecki, Kasia Lins, Kaśka Sochacka, Kwiat Jabłoni, Muchy, Niemoc + goście, Shyness!, WaluśKraksaKryzys, Vito Bambino i Zdechły Osa. Kto z nich wystąpi w Warszawie? Lineup koncertów w stolicy wygląda następująco:

  • 13.08 - Artur Rojek, król, Kasia Lins, Niemoc + goście
  • 14.08 - Męskie Granie Orkiestra 2021, BRODKA, RALPH KAMINSKI, Zdechły Osa, Shyness!

Bilety na Męskie Granie 2021

Sprzedaż biletów na koncerty Męskiego Grania 2021 już wystartowała. Przedsprzedaż biletów odbyła się 21 czerwca. Tego dnia bilety będą mogli zakupić tylko użytkownicy Allegro Smart. Regularna sprzedaż wystartowała 22 czerwca o 12:00. Płatność za bilety jest możliwa jedynie przy pomocy BLIKA. Ile zaś kosztują bilety na Męskie Granie 2021? Kupić możemy bilety jednodniowe, lub dwudniowy karnet. Ceny poniżej:

  • Bilety jednodniowe -  189 zł
  • Dwudniowy karnet na dane miasto - 319 zł

W tym roku, w trosce o bezpieczeństwo, wprowadzono nowe zasady dotyczące sprzedaży biletów. Dostępne będą dwie pule: dla zaszczepionych i niezaszczepionych. Na stronie organizatora czytamy:

Wszystkie koncerty zostaną zorganizowane zgodnie z aktualnym na dzień imprezy rozporządzeniem o organizacji imprez kulturalnych i rozrywkowych w trakcie epidemii wirusa SARS-CoV-2 w Polsce. To oznacza, że dostępna będzie ograniczona pula biletów dla osób niezaszczepionych oraz pula dostępna wyłącznie dla osób, które w dniu imprezy będą mogły przedstawić aktualny certyfikat potwierdzający zaszczepienie przeciwko COVID-19 w postaci kodu QR.

Więcej informacji na temat koncertów Męskiego Grania 2021 i warszawskiego przystanku trasy znajdziecie na stronie organizatora.

Masz dla nas ciekawy temat lub jesteś świadkiem wyjątkowego zdarzenia? Napisz do nas na adres [email protected]. Czekamy na zdjęcia, filmy i newsy z Waszej okolicy!

Źródło: Męskie Granie 2021 w Warszawie: BILETY, ARTYŚCI, DATA - wszystko, co musicie wiedzieć o koncertach w stolicy