Mecz Anglia – Niemcy. Kolejny HIT na Euro 2020! Wynik meczu, relacja na żywo!

i

Autor: AP Mecz Anglia – Niemcy. Kolejny HIT na Euro 2020! Wynik meczu, relacja na żywo!

Mecz Anglia – Niemcy. Kolejny HIT na Euro 2020! Wynik meczu, bramki, relacja na żywo!

2021-06-29 16:57

Mecz Anglia – Niemcy to już kolejny HIT na Euro 2020. Dzisiaj o godzinie 18.00 na stadionie Wembley w Londynie Anglicy podejmą Niemców w 1/8 finału Mistrzostw Europy. Po emocjonujących spotkaniach czekamy na kolejne sportowe widowisko. Która z drużyn okaże się dzisiaj lepsza? Zwycięzca dzisiejszego spotkania w ćwierćfinale zmierzy się z Ukrainą, albo Szwecją.

Mecz Anglia – Niemcy na stadionie Wembley w Londynie to najbardziej interesujące spotkanie 1/8 finałów tegorocznych rozgrywek. Wielu ekspertów wskazywało, że wygrany w tym pojedynku będzie miał prostą drogę do finału. To miało wynikać z drabinki, w której teoretycznie najsłabsze zespoły miały spotkać się w drodze po tytuł Mistrza Europy właśnie z Niemcami, albo Anglikami. Jednak jak już wiemy po kilku niespodziankach - na tym Euro nie ma słabych drużyn. A o tym mogliśmy się przekonać chociażby we wczorajszym meczu Francja – Szwajcaria. Dzisiaj o godzinie 21.00 w ostatnim meczu 1/8 finału zagrają Szwedzi, którzy pozbawili nas marzeń o dalszej grze na Euro, z Ukraińcami. Po tym meczu poznamy wszystkie pary ćwierćfinałowe. Która z drużyn okaże się dzisiaj lepsza i dołączy do grona ćwierćfinalistów? Hitowe spotkanie rozpocznie się o godzinie 18.00.

Spis treści

1. Mecz Anglia – Niemcy: Składy
  2. Mecz Anglia – Niemcy: Relacja
  3. Mecz Anglia – Niemcy: Bramki

Mecz Anglia – Niemcy: Składy

Skład reprezentacji Anglii: Pickford J. (B), Kane H. (C), Maguire H., Phillips K., Rice D., Saka B., Shaw L., Sterling R., Stones J., Trippier K., Walker K.

Skład reprezentacji Niemiec: Neuer M. (B) (C), Ginter M., Goretzka L., Gosens R., Havertz K., Hummels M., Kimmich J., Kroos T., Mueller T., Rudiger A.Werner T.

Mecz Anglia – Niemcy: Relacja

8' Declana Rice'a fauluje i otrzymuje żółtą kartkę. Nie zgadza się z decyzją sędziego.  Toni Kroos (Niemcy) wykonywał rzut wolny zaraz sprzed pola karnego Anglików. Strzał zablokowany.

16' Raheem Sterling (Anglia) spróbował szczęścia strzałem z dalej, z granicy linii pola karnego. Jednak Manuel Neuer popisał się wspaniałą obroną i zatrzymał połkę zmierzającą w prawą stronę bramki.

25' Matthias Ginter (Niemcy) dostaje żółtą kartkę za blok wślizgiem.

45' Harry Kane (Anglia) miał doskonałą okazję do zdobycia bramki w ostatniej minucie pierwszej połowy! Raheem Sterling (Anglia) wbiegł w pole karne, piłka odbiła się od niemieckich obrońców i trafiła pod nogi Kane, ale ten nie zdołał wykończyć akcji.

68' Schodzi Bukayo Saka, którego zastępuje Jack Grealish (Anglia). Zmiana także w drużynie Niemiec: Timo Wernera zastąpuje  Serge Gnabry (Niemcy).

45' Do przerwy bez bramek.

46' Rozpoczyna się druga połowa. Obie drużyny bez zmian w składzie.

56' Harry Kane (Anglia) zwija się z bólu na murawie. Anglik  sam poprosił o pomoc medyczną.

72' Żółta kartka dla Robina Gosensa (Niemcy)

77' Żółta kartka Harry Maguire (Anglia)

81' Thomas Muller zepsuł okazję 1 na 1 z bramkarzem Anglii! To była akcja na dogrywkę!

88' Trzy zmiany: Leroy Sane (Niemcy) za Robina Gosensa, Jordan Henderson (Anglia) Declana Rice'a, Emre Can (Niemcy) zastępuje Matthiasa Gintera

92' Jamal Musiala (Niemcy) wchodzi za Thomasa Muellera.

Mecz Anglia – Niemcy: Bramki

75' GOL! Raheem Sterling (Anglia) jest strzelcem gola!

86' GOL! Harry Kane (Anglia) zdobywa bramkę!

Wilfredo Leon: Zagrałem słabiej, to się więcej nie powtórzy

Znaki zodiaku i ich cechy charakteru. Potrafisz je dopasować?

Pytanie 1 z 12
Jest aktywny, cechuje go agresja i wola przywództwa
Źródło: Mecz Anglia – Niemcy. Po widowisku na Wembley Anglicy w ćwierćfinale! WYNIK, BRAMKI [WIDEO]