Łoś wszedł do warszawskiej szkoły. Historia skończyła się tragicznie

i

Autor: Canva.com Zdjęcie poglądowe

Łoś wszedł do warszawskiej szkoły. Historia skończyła się tragicznie

2022-05-20 8:48

Na warszawskiej Woli, na terenie szkoły podstawowej nr 321 przy ulicy Szadkowskiego pojawił się łoś. Zwierzę przedarło się przez płot, jednak raniło się poważnie w podbrzusze. Ekopatrol i łowczy byli zmuszeni uśpić łosia. Ciało zostało przetransportowane z terenu szkoły.

Niesamowity pokaz dronów nad Warszawą!

Takie historie zdarzają się coraz częściej. Dzikie zwierzęta, którym ogranicza się naturalne siedliska, wychodzą z lasu i wędrują po mieście. Często spotkać można je w parkach, a nawet na ulicach. Zazwyczaj wędrują nocami i pierwszy kontakt z ludźmi następuje o świcie. Chociaż zazwyczaj obu stronom udaje się wyjść bez szwanku, to historia, która rozegrała się na Woli 20 maja, ma smutny finał.

Łoś wtargnął do szkoły na Woli

Do zdarzenia doszło na warszawskiej Woli, na terenie szkoły podstawowej nr 321 przy ulicy Szadkowskiego. Jako pierwszy poinformował o tym portal rmf24.pl. Zwierze zostało uśpione z powodu ciężkich ran podbrzusza. Szkoła pracuje normalnie. Żadnemu z dzieci, nauczycieli ani rodziców nic się nie stało.

Infekcje intymne: czy potrafisz oddzielić fakty od mitów?

Pytanie 1 z 6
Ból, pieczenie, świąd, upławy mogą towarzyszyć infekcji intymnej niezależnie od jej przyczyny (bakteryjna, grzybicza, mieszana)
Źródło: Łoś wszedł do warszawskiej szkoły. Historia skończyła się tragicznie