LEGO. W tej restauracji układasz zamówienie z klocków i oglądasz ludziki przy pracy

i

Autor: Canva.com Zdjęcie poglądowe

Ciekawostki

LEGO. W tej restauracji układasz zamówienie z klocków i oglądasz ludziki przy pracy [WIDEO]

2024-06-17 14:35

To miejsce jest idealne dla fanów LEGO! Chociaż z pewnością już o nim słyszeliście, to możecie nie wiedzieć o niezwykłej restauracji, która działa na terenie obiektu! Małe ludziki przygotują nasz posiłek, jeśli złożymy zamówienie przy pomocy słynnych klocków!

Legoland to sieć rodzinnych parków rozrywki, które skupiają się wokół najsłynniejszych klocków świata. Odwiedzić możemy go między innymi w Danii lub Niemczech. Jeśli szukacie miejsca idealnego na wakacje, to z pewnością zachwycone będą wycieczką do Legolandu nie tylko dzieci! Wszystko w parku stworzono z kultowych klocków, podziwiać możemy liczne miniatury budynków, ogromne zwierzęta i elementy kolejek, które przewiozą nas z zawrotną prędkością! Polacy zazwyczaj wybierają park rozrywki u naszych niemieckich sąsiadów lub w Danii. To właśnie duński park rozrywki poprosi nas w swojej restauracji o nietypowe złożenie zamówienia!

Zobacz też: FC Barcelona. Napastnik dumy Katalonii wykonał słynny gest z anime! Fani go pokochali

LEGO Icons Średniowieczny rynek! Tak wygląda odświeżona wersja słynnego zestawu LEGO Castle

W tej restauracji układasz zamówienie z klocków LEGO

Kolacja lub obiad w Legolandzie? Ułóż swoje zamówienie z klocków, a następnie obejrzyj filmik, który pokazuje malutkich lego kucharzy przy pracy! Poniżej możecie zobaczyć krótki filmik, który prezentuje sposób składania zamówienia w duńskim Legolandzie. Trzeba przyznać, że robi to wrażenie!

LEGO QUIZ. Jesteś fanem LEGO? Sprawdź, ile wiesz o klockowym imperium

Pytanie 1 z 9
LEGO jest marką:
Źródło: LEGO. W tej restauracji układasz zamówienie z klocków i oglądasz ludziki przy pracy [WIDEO]