Legia Warszawa - Dinamo Zagrzeb

i

Autor: PAP / Piotr Nowak Legia Warszawa - Dinamo Zagrzeb

Legia Warszawa - Dinamo Zagrzeb SKRÓT MECZU. Wojskowi odpadli z walki o LM

2021-08-11 9:36

We wtorek, 10 sierpnia, odbył się mecz rewanżowy 3. rundy eliminacji do Ligi Mistrzów między Legią Warszawa a Dinamem Zagrzeb. Niestety, po tym spotkaniu Wojskowi kończą swoją przygodę z eliminacjami do nadchodzącego sezonu Ligi Mistrzów. W naszym artykule znajdziecie skrót meczu Legia Warszawa - Dinamo Zagrzeb.

Legia Warszawa - Dinamo Zagrzeb skrót meczu to coś, czego poszukują dziś wszyscy kibice Wojskowych, którzy we wtorek, 10 sierpnia, nie widzieli spotkania na Łazienkowskiej 3. Niestety, to starcie przekreśliło dalszy udział Legii Warszawa w walce o fazę grupową nadchodzącego sezonu Ligi Mistrzów. Mecz 3. rundy eliminacyjnej zakończył się zwycięstwem Dinama Zagrzeb 1 - 0. Legia dawała z siebie wszystko, ale też... popełniała błędy. Jeden z nich wykorzystał Bartol Franjić - strzelec jedynej bramki w meczu. Teraz Legii Warszawa pozostaje gra w 4. rundzie eliminacji do Ligi Europy. W dalszej części artykułu znajdziecie zaś skrót meczu Legia Warszawa - Dinamo Zagrzeb.

Mateusz Borek po meczu Legia - Dinamo: Legia ma wciąż za mało jakości

Skrót meczu Legia Warszawa - Dinamo Zagrzeb

Mecz na stadionie przy Łazienkowskiej 3. rozpoczął się o 21:00. Ze starcia w Zagrzebiu Wojskowi przywieźli wynik 1 - 1. Klub z Warszawy miał więc do wyboru albo zwyciężyć, albo grać na remis i próbować rozstrzygnąć mecz w dogrywce lub ewentualnych rzutach karnych. Tuż przed meczem lunął obfity deszcz - mokra murawa znacznie utrudniła grę. Znacznie lepiej radzili sobie jednak na niej goście. Dinamo Zagrzeb tworzyło niebezpieczne sytuacje i starało się wykorzystać błędy. Raz im się to udało.

W 20 minucie Andre Martins próbował przerzucić piłkę. Popełnij jednak przy tym błąd, który zakończył się przejęciem i błyskawiczną kontrą. Nikt nie zdołał zatrzymać Luka Ivanuseca, który pod koniec podał do Franjiciowica, by ten wykończył akcję. Padł gol na 1 - 0. Przez resztę meczu Legia Warszawa starała się odpowiedzieć, ale większość akcji kończyło się niecelnym strzałem lub przejęciem. Im bliżej gwizdka kończącego, tym bardziej widoczny był spadek sił w warszawskiej drużynie. Legia Warszawa musi otrząsnąć się z przegranej i przygotować do meczu ze Slavią Praga w 4. rundzie eliminacji do Ligi Europy. Poniżej znajdziecie zaś wideo skrót meczu Legia Warszawa - Dinamo Zagrzeb.

Źródło: Legia Warszawa - Dinamo Zagrzeb SKRÓT MECZU. Wojskowi odpadli z walki o LM