Stadion Legii Warszawa

i

Autor: Fot. Ilona Saratovkina Stadion Legii Warszawa

Legia Warszawa - Dinamo Zagrzeb - KIEDY MECZ 3. rundy eliminacji do LM?

2021-07-28 14:22

Legia zwycięsko wyszła z drugiej rundy eliminacyjnej do nadchodzącego sezonu Ligi Mistrzów. Rewanżowe spotkanie z Florą Tallin Wojskowi wygrali 1-0, co w dwumeczu dało rezultat 3-1. Teraz klub z Warszawy szykuje się do starć z Dinamem Zagrzeb. Sprawdźcie, kiedy pierwszy mecz.

Legia Warszawa - Dinamo Zagrzeb - kiedy mecz 3. rundy eliminacji do LM? Odpowiedź na to pytanie muszą znać wszyscy kibice Wojskowych. Klub z Łazienkowskiej 3. wciąż bowiem liczy się w walce o fazę pucharową Ligi Mistrzów. Legioniści pomyślnie przeszli już przez drugą rundę eliminacyjną. Pierwszy pojedynek z Florą Tallinn, choć ciężki, zakończyli z rezultatem 2-1. Drugi, rozgrywany na wyjeździe, też wygrali. Po bramce Rafaela Lopesa wrócili do Warszawy z wynikiem 1-0 (skrót tutaj). Legia Warszawa jest więc już pewna gry w Lidze Konfederacji, jeśli nie powiedzie im się w dalszych eliminacjach do LM. Wszyscy liczą jednak, że będzie inaczej. Kolejny przeciwnik drużyny Czesława Michniewicza to Dinamo Zagrzeb - zespół silny i oswojony z rozgrywkami na szczeblu europejskim. Kiedy pierwsze spotkanie? W dalszej części artykułu znajdziecie datę meczu Legia Warszawa - Dinamo Zagrzeb.

Insektarium Centrum Przyrodniczego
Sonda
Legia Warszawa - czy awansuje do fazy grupowej Ligi Mistrzów?

Data i godzina meczu Legia Warszawa - Dinamo Zagrzeb

Kiedy i o której jest mecz Legia Warszawa - Dinamo Zagrzeb? Pierwsze spotkanie Wojskowi rozegrają na wyjeździe. Na stadionie Maksimir w Zagrzebiu Legioniści wystąpią w środę, 4 sierpnia. Mecz rozpocznie się o 20:00. Rewanż zaplanowano na 10 sierpnia o godzinie 21:00.

Źródło: Legia Warszawa - Dinamo Zagrzeb - KIEDY MECZ 3. rundy eliminacji do LM?