Stadion Legii Warszawa

i

Autor: Fot. Ilona Saratovkina Stadion Legii Warszawa

Legia Warszawa - Bodo/Glimt REWANŻ: data i godzina drugiego meczu z mistrzami Norwegii

2021-06-28 11:53

W pierwszej rundzie eliminacji do Ligi Mistrzów Legia Warszawa gra z mistrzami Norwegii - Bodo/Glimt. Pierwszy mecz zaplanowano na 7 lipca. Kiedy zaś odbywa się rewanż? Data, godzina i miejsce drugiego spotkania zostały już ustalone. Sprawdźcie szczegóły w naszym artykule.

Legia Warszawa - Bodo/Glimt - rewanż został już zaplanowany. Wiadomo kiedy, gdzie i o której się odbędzie. W pierwszej rundzie eliminacji do Ligi Mistrzów Wojskowi zmierzą się z mistrzami Norwegii. Wiadomo już, że pierwszy mecz będzie na wyjeździe. Znaczy to, że rewanż Legia Warszawa - Bodo/Glimt rozegrany zostanie na stadionie Legii przy Łazienkowskiej 3. Rywal jest trudny - norweski klub w ubiegłym roku przegrał w lidze tylko raz! Stawką spotkania z FK Bodo/Glimt jest awans do drugiej rundy eliminacyjnej LM. Jeśli drużynie z Łazienkowskiej 3. uda się pokonać Norwegów, zagrają ze zwycięzcą pary Flora Tallinn - Hibernians. Mecze tej fazy planowane są na 20-21 i 27-28 lipca. Spotkanie I. rundy eliminacji do Ligi Mistrzów zaplanowano na 7 lipca o godzinie 18:00. Kiedy zaś spotkanie rewanżowe? Datę drugiego meczu Legia Warszawa - Bodo/Glimt znajdziecie w dalszej części artykułu.

Wywiad z Maneskin

Legia Warszawa - Bodo/Glimt - DATA i GODZINA REWANŻU

Kibice Legii Warszawa czekają na mecz przeciwko mistrzom Norwegii. Czy drużyna Czesława Michniewicza okaże się wystarczająca silna, by pokonać Bodo/Glimt i awansować do II rundy eliminacji Ligi Mistrzów? Zadecyduje o tym dwumecz. Pierwsze spotkanie Wojskowi rozgrywają na wyjeździe 7.07. Gwizdek sędziego rozpocznie starcie o 18:00. Rewanż Legia Warszawa - Bodo/Glimt odbędzie się zaś tydzień później - 14.07. Godzina rozpoczęcia drugiego spotkania to 20:00. Kibiców, którzy zasiądą na trybunach stadionu przy Łazienkowskiej 3. czekają zapewne ogromne emocje.

Źródło: Legia Warszawa - Bodo/Glimt REWANŻ: data i godzina drugiego meczu z mistrzami Norwegii