Stadion Legii.

i

Autor: Marcel flickr.com Stadion Legii.

Legia Warszawa - Bodo/Glimt: kiedy spotkanie 1. rundy eliminacji do LM? [DATA]

2021-06-17 20:08

Legia zna już swoich potencjalnych rywali z II rundy eliminacji do Ligi Mistrzów. By jednak móc zagrać w tej fazie, Wojskowi muszą rozegrać mecz z mistrzami Norwegii. Sprawdźcie, kiedy spotkanie Legia Warszawa - Bodo/Glimt.

Legia Warszawa - Bodo/Glimt - w pierwszej rundzie eliminacji do Ligi Mistrzów Wojskowi zmierzą się z mistrzami Norwegii. Wiadomo już, że pierwszy mecz będzie na wyjeździe. Rywal jest trudny - norweski klub w ubiegłym roku przegrał w lidze tylko raz! Stawką spotkania z FK Bodo/Glimt jest awans do drugiej rundy eliminacyjnej LM. Jeśli drużynie z Łazienkowskiej 3. uda się pokonać Norwegów, zagrają ze zwycięzcą pary Flora Tallinn - Hibernians. Mecze tej fazy planowane są na 20-21 i 27-28 lipca. Pierwsze spotkanie odbyłoby się w Warszawie. Kiedy zaś rozegrane zostanie spotkanie pierwszej rundy eliminacji do LM? Datę meczu Legia Warszawa - Bodo/Glimt znajdziecie w dalszej części artykułu.

Fotowoltaika – czy mnie na to stać i czy faktycznie się to opłaca?

Legia Warszawa - Bodo/Glimt - DATA SPOTKANIA

Kibice Legii Warszawa czekają na mecz przeciwko mistrzom Norwegii. Czy drużyna Czesława Michniewicza okaże się wystarczająca silna, by pokonać Bodo/Glimt i awansować do II rundy eliminacji Ligi Mistrzów? Przekonamy się o tym już niedługo. Pierwszy, wyjazdowy mecz, odbędzie się 7 lipca o godzinie 18:00. Rewanże tej rundy zaplanowano zaś na 14 lipca o godzinie 20:00. Pierwsze spotkanie Legioniści zagrają na wyjeździe. Rewanż odbędzie się w Warszawie.

Sonda
Legia Warszawa - czy awansuje do fazy grupowej Ligi Mistrzów?
Źródło: Legia Warszawa - Bodo/Glimt: kiedy spotkanie 1. rundy eliminacji do LM? [DATA]