Krzysztof Krawczyk

i

Autor: AKPA Krzysztof Krawczyk

Krzysztof Krawczyk zarażony koronawirusem. Trafił do szpitala. W jakim jest stanie?

2021-03-23 19:54

Krzysztof Krawczyk jest zarażony koronawirusem. Piosenkarz poinformował, że przebywa w szpitalu. - Mogę tylko Was prosić o modlitwę! Nawet szczepienie Pfeizerem nie pomogło - czytamy na oficjalnym profilu Krawczyka. W jakim jest stanie?

Krzysztof Krawczyk w ciężkim stanie w szpitalu. Piosenkarz jest zarażony koronawirusem. Poinformował o tym w mediach społecznościowych.

- Kochani! Niestety i mnie dopadł COVID. Jestem w szpitalu. Muszę podjąć walkę,jeszcze jedną w moim życiu walkę! Nie wiem jak będzie z moją Ewą,która jeszcze nie ma wyniku, ale jest na kwarantannie w domu. Milknę. Nie oczekujcie żadnych wiadomości ode mnie. I proszę nie nękajcie moich bliskich. Mogę tylko Was prosić o modlitwę! Nawet szczepienie Pfeizerem nie pomogło. Łączę się w chorobie ze wszystkimi, których ona dopadła, a szczególnie z moim Przyjacielem Andrzejem Piasecznym. Piasek nie dajmy się tej zarazie! Jak poczuję się lepiej zaraz się odezwę! Będzie Was też informował w miarę potrzeby mój menedżer Andrzej Kosmala. Chciałbym jednak swoją walkę stoczyć w spokoju! Trzymajcie się! Niech Was Bóg i zdrowy rozsądek prowadzą! Wasz Krzysztof Krawczyk - czytamy

Krzysztof Krawczyk ma 75 lat i bez wątpienia jest legendą polskiej sceny muzycznej. Karierę rozpoczął w zespole Trubadurzy. W 1973 r. rozpoczął karierę solową. Wśród jego najbardziej znanych utworów są m.in. "Parostatek", "Chciałem być" czy "Mój Przyjacielu". W październiku Krzysztof Krawczyk poinformował, że kończy karierę.

Masz dla nas ciekawy temat lub jesteś świadkiem wyjątkowego zdarzenia? Napisz do nas na adres [email protected]. Czekamy na zdjęcia, filmy i newsy z Waszej okolicy!

Dokończ piosenkę Krzysztofa Krawczyka!

Pytanie 1 z 10
"Za Tobą pójdę jak na bal, nie obejrzę się. Nikt mnie nie zatrzyma ____________"
Dr Grzesiowski podsumowuje rok pandemii i mówi, co nas czeka w przyszłości
Źródło: Krzysztof Krawczyk zarażony koronawirusem. Trafił do szpitala. W jakim jest stanie?