Koloniee

i

Autor: Festiwal Myśli Abstrakcyjnej

Leśny wehikuł czasu, czyli kolonie dla dorosłych! Co przygotowała Fundacja Dziki Bez?

2021-06-15 15:10

"Otwórz się w lesie" to hasło tegorocznych... kolonii dla dorosłych! Organizowane są przez Fundację Dziki Bez. Przez cztery dni obozu w leśnej stanicy harcerskiej, będzie można odpocząć od miasta, wziąć udział w warsztatach i obozach, a przede wszystkim poznać nowych ludzi i spojrzeć na świat z trochę innej perspektywy.

Sonda
Wakacje 2021 - czy powinny trwać krócej czy dłużej?

Leśny wehikuł - mnóstwo atrakcji na koloniach dla dorosłych!

Czterodniowy turnus odbędzie się w sierpniu w stanicy harcerskiej nad rzeką Wilgą (około 50km od Warszawy). To okazja do tego, by przypomnieć sobie wyjazdy z dawnych lat i odpocząć nieco od bycia dorosłym. Organizatorzy kolonii dla dorosłych chcą, by to wydarzenie pozwoliło każdemu na oderwanie się od przyzwyczajeń dorosłości.

"Chcemy zrobić taką imprezę dla dorosłych, z luzem, z odkrywaniem w sobie dziecięcej chęci do zabawy, z lekkim oderwaniem się od ról, do jakich jesteśmy przyzwyczajeni jako dorośli"- mówi Karolina Śmigiel, jedna z organizatorek kolonii z Festiwalu Dziki Bez.

Na letników czeka mnóstwo atrakcji. Wśród nich: warsztaty "z pracy bez sensu", spacery, zajęcia jogi czy wieczorne dyskoteki. Choć kolonie są płatne, a cena waha się w zależności od tego, czy chcemy spać w drewnianym domku czy pod namiotem, to szanse na wyjazd mają też osoby, które nie mogą sobie pozwolić na opłatę.

"Mamy taka opcję, że możecie się zgłosić jako nasi pomocnicy i wtedy możecie przyjechać na obóz za darmo. Oczywiście będzie to wymagało trochę wysiłku, ale tam będzie sporo osób, więc myślę, że każdy będzie mógł wziąć spokojnie udział w aktywnościach na jakie będzie miał ochotę" - dodaje Śmigiel.

Więcej informacji znajdziecie na stronie Fundacji oraz Festiwalu Myśli Abstrakcyjnej.​

Masz dla nas ciekawy temat lub jesteś świadkiem wyjątkowego zdarzenia? Napisz do nas na adres [email protected]. Czekamy na zdjęcia, filmy i newsy z Waszej okolicy!

Źródło: Leśny wehikuł czasu, czyli kolonie dla dorosłych! Co przygotowała Fundacja Dziki Bez?