Wielkie Granie na PGE Narodowym Dołącz do największego rock bandu i świętuj z nami  10. urodziny jedynej takiej areny w Polsce

i

Autor: Materiały prasowe Wyjątkowy koncert na PGE Narodowym

Wielkie Granie

Już w sobotę – Wielkie Granie na PGE Narodowym

2022-09-09 17:30

W sobotę 10 września PGE Narodowy będzie światkiem niepowtarzalnego koncertu. 1000 muzyków – gwiazdy, profesjonaliści i pasjonaci wspólnie, jako największy band w Polsce wykonają najpopularniejsze przeboje polskiej i światowej muzyki. Ty również możesz być częścią Wielkiego Grania!

Wielkie Granie to wyjątkowa inicjatywa przygotowana specjalnie z okazji wielkiego jubileuszu PGE Narodowego. Miejsca, które od 10 lat dostarcza nam ogromnych emocji. Tym razem na płycie zamiast piłkarzy pojawią się muzycy. W znakomitej większości będą to pasjonaci muzycy, którzy przeszli kwalifikacje i zostali wytypowani do współtworzenia największego bandu w Polsce. Wspierają ich profesjonaliści najwyższej klasy oraz gwiazdy polskiej muzyki. Na scenie zobaczymy m.in. legendę polskiej muzyki, kultowego gitarzystę, kompozytora, autora teksów i wokalistę Jana Borysewicza. Lider i współzałożyciel legendarnego zespołu 'Lady Pank’ przyjął zaproszenie do Wielkiego Grania jako ambasador projektu oraz guru muzyczny.

Wraz z nim pojawią się m.in. Jan Panasewicz, Andrzej Krzywy, Urszula, Ruda, Michał Wiśniewski i Doda!

Z okazji 10 urodziny PGE Narodowego muzycy wykonają najbardziej rozpoznawalne, a czasami wręcz legendarne utwory. I tak podczas Wielkiego Grania pojawi się m.in. „Smells Like Teen Spirit” Nirvany – utwór, którego nie trzeba przedstawiać żadnemu gitarzyście. „Sweet Child O’ mine” Guns’N’Roses i „Highway To Hell” AC/DC również znalazły się w repertuarze. Nie zabraknie polskich kawałków, takich jak „Mniej niż zero” Lady Pank czy „Nie płacz Ewka” Perfectu.

Zostań częścią wielkiej koncertowej rodziny! Wejdź na stronę Wielkiego Grania i kup bilet na jedyny taki koncert!

Patronem medialnym Wielkiego Grania jest Eska Rock!