Josip Juranović

i

Autor: Fot. screen YouTube Legia Warszawa / https://www.youtube.com/channel/UC1uq_GHtFPL6MrJZBU4LnsQ Josip Juranović

Josip Juranović w Celtiku Glasgow - Legia Warszawa wynegocjowała ogromne pieniądze!

2021-08-18 14:28

To już pewne! Chorwacki obrońca Josip Juranović przenosi się do Celticu Glasgow! Piłkarz opuszcza Legię Warszawa, która wynegocjowała ogromną kwotę odstępnego. Z naszego artykułu dowiecie się, za ile sprzedano Juranovića i w ilu meczach Wojskowych jeszcze zagra.

Josip Juranović przechodzi do Celticu Glasgow! Chorwat w Legii Warszawa grał od 2020 roku. Trzyletni kontrakt z warszawskim klubem podpisał 31 lipca 2020. Kończy jednak występy w barwach Wojskowych przed datą zapisaną w kontrakcie. W aktualnym okienku transferowym ofertę kupna Chorwata zaoferowali Szkoci, a Juranović był zdecydowany przenieść się do The Bhoys. Celtic potrzebował dodatkowego prawego obrońcy, który mógłby się zmieniać z Anthony'm Ralstonem. Negocjacje z Legią Warszawa okazały się jednak bardzo trudne. We wtorek, 17 sierpnia, pisaliśmy, że klub z Ł3 odrzucił pierwszą ofertę Celtów. Kwota odstępnego była zbyt niska. Legia zażądała większych pieniędzy za Josipa Juranovića. W dalszej części artykułu dowiecie się, ile zapłacił szkocki klub i w którym meczu Legii Warszawa wystąpi jeszcze Juranović.

Dron sfilmował przerażający wypadek audi i busa

Ile Legia dostała za Juranovića?

O ofercie szkockiego klubu jako pierwszy pisał Piotr Koźmiński z WP SportoweFakty. Dziennikarz twierdził, że Celtic Glasgow chciał zapłacić za Josipa Juranovića 2 miliony funtów. Dla Legii Warszaw była to jednak niewystarczająca kwota. Nieoficjalne informacje mówiły, że Wojskowi zażądali 5 milionów funtów. Chorwackie media, które obserwowały transfer reprezentanta swojego kraju, twierdziły, że ostateczne cena może może wynosić od 3 do 4 milionów euro. Ich przewidywania się sprawdziły. Jak donoszą WP SportoweFakty, Celtic umówił się z Legią na 3 miliony euro. Pozostała kwestia indywidualnego wynagrodzenia dla Juranovića. Kiedy zaś będziemy go oglądali w koszulce Legii po raz ostatni?

Josip Juranović - kiedy ostatni mecz Chorwata w Legii Warszawa?

Josip Juranović pojawi się w Celticu jeszcze latem. Z Legią Warszawa zdąży rozegrać jeszcze tylko jeden mecz. Będzie to spotkanie ze Slavią Praga w ramach 4. rundy eliminacji do Ligi Europy. Przypomnijmy, że Legia Warszawa kupiła Juranovića za 400 tysięcy euro.

Masz dla nas ciekawy temat lub jesteś świadkiem wyjątkowego zdarzenia? Napisz do nas na adres [email protected]. Czekamy na zdjęcia, filmy i newsy z Waszej okolicy!

Źródło: Josip Juranović w Celtiku Glasgow - Legia Warszawa wynegocjowała ogromne pieniądze!