Jak będą wyglądały studia w roku akademickim 2021/2022? Znamy decyzję!

i

Autor: Pixabay Jak będą wyglądały studia w roku akademickim 2021/2022? Znamy decyzję!

Jak będą wyglądały studia w roku akademickim 2021/2022? Znamy decyzję!

2021-09-13 17:39

Już za kilka tygodni studenci wrócą na wykłady, dlatego stołeczne uczelnie przygotowują się do rozpoczęcia nowego roku akademickiego. Większość z nich podjęła już decyzję o tym, w jakiej formie będą realizowane zajęcia. Postanowienie w tej sprawie wydały już m.in. Uniwersytet Warszawski i uniwersytet SWPS.

Rok akademicki 2021/2022 w stolicy

Stołeczne uczelnie gotowe na nowy rok akademicki! Większość z nich podjęła już decyzję w jakiej formie będą odbywały się zajęcia. Władze Uniwersytetu Warszawskiego chcą, by większość przedmiotów realizowano w budynku uczelni - mówi rzeczniczka UW, Anna Modzelewska.

FIGURA MODELKI/FIGURA TANCERKI - jak ONE to ROBIĄ? | ESKA XD - Fit vlog #31

- Decyzja o powrocie do nauki stacjonarnej została podjęta jeszcze w kwietniu, po konsultacjach z kierownikami jednostek dydaktycznych, studentami i doktorantami. Poszczególne wydziały mogą też same decydować o realizacji części zajęć zdalnie - mówi Anna Modzelewska.

Nowy rok akademicki na SWPS

Uniwersytet SWPS planuje natomiast prowadzić nauczanie stacjonarne z elementami zajęć zdalnych: - Nasze wydziały w zależności od wymagań programowych na danym kierunku będą prowadzić zajęcia w systemie hybrydowym - część w trybie zdalnym, a część w budynkach z zachowaniem zasad bezpieczeństwa - tłumaczy Adrianna Szymańska-Zacheja z SWPS.

Sonda
Czy szczepienia na Covid powinny być obowiązkowe?

Początek zajęć dydaktycznych zaplanowano na 1 października.

Masz dla nas ciekawy temat lub jesteś świadkiem wyjątkowego zdarzenia? Napisz do nas na adres [email protected]. Czekamy na zdjęcia, filmy i newsy z Waszej okolicy!

Źródło: Jak będą wyglądały studia w roku akademickim 2021/2022? Znamy decyzję!