Jacek Polak nie żyje! Gitarzysta Mr. Pollack miał koronawirusa

i

Autor: Screen: youtube.com/watch?v=vLaZZAWTl3 Screen: youtube.com/watch?v=vLaZZAWTl3

Jacek Polak nie żyje! Gitarzysta Mr. Pollack miał koronawirusa

2020-11-10 8:27

To ogromna strata dla świata rocka i gitary w Polsce. 9 listopada 2020, do publicznej wiadomości została podana informacja o śmierci Jacka Polaka, który nazywany był ''Paganinim Gitary''.

To ogromna strata dla świata rocka w Polsce oraz dla świata gitary. W wieku 53 lat odszedł Jacek Polak, który razem z bratem założył grupę Mr. Pollack i nazywany był ''Paganinim Gitary''. O śmierci poinformował brat gitarzysty, który razem z nim grał w zespole. Jak napisał w mediach społecznościowych Grzegorz Polak:

Z wielkim smutkiem zawiadamiam znajomych, muzyków, przyjaciół, że dziś o 13:40 Jacek, mój kochany brat, odszedł z naszego świat.

Co tam w środku gra? - Black Sabbath

Jacek Polak nie żyje! Przyczyną śmierci był koronawirus

O przyczynie śmierci artysty poinformował Adam Drath z Bracia Studio:

Z jednym z braci nie będzie mi/nam dane się już spotkać Dziś niestety szokująca, dramatyczna wiadomość - nie przeżył ataku wirusaAbsolutnie genialny gitarzysta, obaj z bratem serdeczni, ciepli i natychmiast po poznaniu zapadający w sercu.... Co za czasy, totalny smutek, tak nie powinno być Grzegorz, jestem z Tobą, rodziną. Dużo siły życzę

Najsłynniejszym dokonaniem zespołu Mr. Pollack jest krążek ''Air On 6 Strings'' z muzyką poważną w aranżacji rockowej. Jacek Polak był również uznawany za jednego z najlepszych gitarzystów w Polsce, który cieszył się rozpoznawalnością na całym świecie.