Dni otwarte na uczelniach Warszawy. Spotkania online i czaty z pracownikami i studentami

i

Autor: pixabay.com, zdjęcie ilustracyjne Dni otwarte na uczelniach Warszawy. Spotkania online i czaty z pracownikami i studentami

Dni otwarte na uczelniach Warszawy. Spotkania online i czaty z pracownikami i studentami

2021-04-14 17:28

Dni otwarte na warszawskich uczelniach w tym roku - online. Przyszli studenci będą mieć szansę porozmawiać ze starszymi kolegami i pracownikami uczelni bez wychodzenia z domu.

Dni otwarte na warszawskich uczelniach w tym roku - wirtualnie!

W tym tygodniu wydarzenia organizuje ASP, Warszawski Uniwersytet Medyczny, Akademia Pedagogiki Specjalnej, czy Politechnika Warszawska. Jak mówi Martyna Szramek z Politechniki, poza filmami na Facebooku i YouTubie na przyszłych studentów czekają spotkania na żywo - online ze studentami i pracownikami.

Czytaj także: III linia metra w Warszawie zagrożona? "Rząd blokuje nam środki unijne"

- Kandydaci mogą liczyć na sporą dawkę informacji i inspiracji. Na pewno wyjaśnimy wszystkie zasady rekrutacji, ale przede wszystkim chcemy pokazać ludzi, którzy wykorzystują możliwości, jakie daje Politechnika - mówi Szramek.

W przyszłym tygodniu wirtualnie otwierają swoje drzwi Szkoła Główna Służby Pożarniczej, Uniwersytet Warszawski czy Szkoła Główna Gospodarstwa Wiejskiego, która przygotowała wirtualną halę targów - mówi rzecznik SGGW Krzysztof Szwejk.

- Studenci i wykładowcy zaprezentują poszczególne wydziały i kierunki studiów, a na czacie będą odpowiadali na zadawane pytania - mówi Szwejk.

Start 20 kwietnia. Wcześniej film zachęcający absolwentów przygotował Uniwersytet Kardynała Stefana Wyszyńskiego.​

Masz dla nas ciekawy temat lub jesteś świadkiem wyjątkowego zdarzenia? Napisz do nas na adres [email protected]. Czekamy na zdjęcia, filmy i newsy z Waszej okolicy!

QUIZ. Czy masz wyczucie stylu? Mniej niż 5/10 to wstyd

Pytanie 1 z 10
Najmodniejsza fryzura kobieca w tym sezonie to:
Raport z Anteny 14.04
Źródło: Dni otwarte na uczelniach Warszawy. Spotkania online i czaty z pracownikami i studentami