Lodziarnie w Rzeszowie.Tutaj zjesz najlepsze lody według rankingu Google

i

Autor: Pixabay.com / zdjęcie ilustracyjne

kuchnia

Dietetyk zdradza. Te 3 rzeczy na kolację możesz zjeść w trakcje diety!

2024-02-12 11:57

Jest wiele produktów, które pomagają przy odchudzaniu. Znany z mediów społecznościowych dietetyk podaje 3 produkty, , które bez wyrzutów sumienia można jeść wieczorową porą, nawet będąc na diecie odchudzającej. Co to takiego?

Co jeść żeby schudnąć? To pytanie zadaje sobie wiele osób które chce się odchudzać. Posiłki, które są popularne na diecie, nie zawsze przypadają wszystkim do gustu. Najchętniej chwycilibyśmy za lody, chipsy i fast foody zwłaszcza po kilku tygodniach zdrowego odżywiania się. 

Michał Wrzosek, dietetyk kliniczny,  sportowy i doktor dietetyki podaje w materiale opublikowanym w social mediach trzy propozycje kolacji, które idealnie sprawdzą się, jeśli chcesz schudnąć.

Pierwszym jego wyborem jest owsianka z lodami. Dietetyk płatki owsiane zalewa mlekiem, następnie dodaje odżywkę białkową i dokładnie miesza całość. Na końcu dorzuca garść malin i dużą łyżkę lodów waniliowych  - wylicza portal pyszności.pl. "Taki posiłek ma 511 kalorii, zawiera ponad 28 gramów białka, 7 gramów błonnika, niespełna 80 gramów węglowodanów i 10,5 grama tłuszczy" - dodaje. 

Kolejną propozycją dietetyka jest wrap ze szpinakiem, papryką i jajkiem, który dostarcza ok. 420 kalorii, niecałe 20 gramów białka, 7 gramów błonnika, 33 gramy węglowodanów i prawie 23 gramy tłuszczu.

Kolejną propozycją dr. Wrzoska jest owsianka Cini Minis. Porcję płatków owsianych (70 g) wystarczy zalać mlekiem (100 g), a następnie dodać ok. 20 gramów odżywki białkowej, 100 gramów mrożonego mango i 30 gramów płatków Cini Minis. Taka kolacja dostarcza ok. 585 kalorii, 94 gramy węglowodanów, 11 gramów tłuszczu, 28 gramów białka i 8 gramów błonnika.

- czytamy. 

Rozdrażniona Iga Świątek nie zwątpi w siebie! Joanna Sakowicz-Kostecka nie ma wątpliwości