Czy McDonald's w Poznaniu będzie czynny w Lany Poniedziałek?

i

Autor: wikimedia Czy McDonald's w Poznaniu będzie czynny w Lany Poniedziałek?

Czy McDonalds jest otwarty w Święta? W jakich godzinach działają restauracje?

2021-12-24 16:25

Czy McDonalds jest otwarty w Święta? Mimo że restauracje tej sieci nie kojarzą się ze świątecznym jedzeniem to wiele osób szuka informacji w święta Bożego Narodzenia na temat ich otwarcia. Wiadomo, że każdemu może przyjść ochota na hamburgera w Święta. Czy więc McDonalds jest otwarty w Święta? Sprawdzamy.

Spis treści

  1. Czy McDonalds jest otwarty w Święta? Wigilia
  2. Czy McDonalds jest otwarty w Święta? Boże Narodzenie 25 grudnia
  3. Czy McDonalds jest otwarty w Święta? Drugi Dzień Świąt 26 grudnia

Czy McDonalds jest otwarty w Święta? Wigilia

Wigilia nie jest ustawowo dniem wolnym od pracy dlatego restauracje McDonalds w ten są otwarte, ale w okrojonym czasie. W Wigilię Bożego Narodzenia McDonalds jest otwarty do godziny 16.00. Jednak ostateczne godziny otwarcia, dłuższe bądź krótsze zależą od właściciela restauracji. Dlatego najlepiej jest sprawdzić samemu. Szczegółowe informacje na temat godzin otwarcia McDonalds w święta trzeba szukać nawet na drzwiach konkretnych restauracji.

Czy McDonalds jest otwarty w Święta? Boże Narodzenie 25 grudnia

McDonalds w Boże Narodzenie jest nieczynny w całej Polsce. Jest to dzień, w którym ustawowo pracownicy mają wolne od pracy, dlatego fani fast foodów będą musieli obejść się smakiem.

Czy McDonalds jest otwarty w Święta? Drugi Dzień Świąt 26 grudnia

W Drugi Dzień Świąt restauracje McDonalds będą otwarte. Mogą ulec zmianie godziny otwarcia. Ze względu na Święta Bożego Narodzenia restauracje mogą zostać otwarte nieco później niż odbywa się to w normalne dni. O tym w jakich godzinach będzie otwarte decyduje właściciel restauracji.

Najważniejsze wydarzenia w 2021 roku
Źródło: Czy McDonalds jest otwarty w Święta? W jakich godzinach działają restauracje?