Okno

i

Autor: tripleigrek flickr.com

Chciał skoczyć z okna na dziewiątym piętrze - dramatyczna sytuacja na bielanach

2021-04-26 10:28

Dramat rozgrywał się w jednym z bielańskich loków mieszkalnych. Jeden z mieszkańców groził, że odbierze sobie życie skacząc z okna. Spadłby z wysokości dziewiątego piętra. W naszym artykule dowiecie się, jak wyglądało to zdarzenie.

W dzielnicy Bielany w niedzielę 25 kwietnia rozegrał się prawdziwy dramat. W godzinach popołudniowych na parapecie okna budynku na jednym z osiedli, usiadł 37-letni mężczyzna. Groził, że odbierze sobie życie skacząc. Upadku na pewno by nie przeżył, gdyż spadłby z wysokości dziewiątego piętra. Z doniesień wynika, że mężczyzna trzymał w ręku nóż, krzyczał i płakał. Na miejsce szybko wezwano patrol policji. Mundurowi rozpoznali sytuację i podjęli decyzję o próbie negocjacji z 37-latkiem. Policjanci nie mogli w tym wypadku popełnić żadnego błędu. Nieodpowiednie słowo czy ruch mogły skutkować tragicznym finałem.

Trwa rozbudowa drugiej linii metra na Bródno
Sonda
Czy chciałbyś być policjantem?

Policjanci zapobiegli tragedii

Dzielnicowi będąc świadomymi, że kluczową rolę w tej sytuacji odgrywał czas, natychmiast przystąpili do działania. Asp. szt. Marta Prus, asp. szt. Artur Bieniek i st. sierż. Łukasz Bakalarski weszli do mieszkania i zaczęli rozmawiać z mężczyzną, aby zszedł z parapetu. Po dłuższych negocjacjach policjantom udało się przekonać mężczyznę aby pozwolił sobie pomóc. 37-latek dobrowolnie zszedł z okna i został oddany pod opiekę służb medycznych. Dzięki szybkim i trafnym decyzjom oraz wspólnym działaniom policjantów mężczyzna nie odniósł obrażeń. Z uwagi na stan emocjonalny, został zabrany do szpitala przez załogę karetki pogotowia.

Źródło: zoliborz.policja.waw.pl

Masz dla nas ciekawy temat lub jesteś świadkiem wyjątkowego zdarzenia? Napisz do nas na adres [email protected]. Czekamy na zdjęcia, filmy i newsy z Waszej okolicy!

Źródło: Chciał skoczyć z okna na dziewiątym piętrze - dramatyczna sytuacja na Bielanach