Casanova z Tindera okradał dziewczyny. Złapała go policja

i

Autor: Komenda policji w Gdańsku

Casanova z Tindera okradał dziewczyny. Złapała go policja

2022-12-22 13:47

Pomorscy funkcjonariusze ujęli podrywacza, który z randek lubił wracać trzymając pod pachą na przykład laptopa, pieniądze albo biżuterię skradzione z domów kobiety, z którą się umówił. Wszystko by się udało, gdyby nie te dzieciaki i ich pies… to znaczy gdyby nie fakt, że okradziona zgłosiła się na policję, a ta zadziałała szybko.

Lowelas z Gdańska najpierw umówił się z 27-latką, a gdy na chwilkę wyszła z mieszkania, postanowił posprzątać jej dom z cennych rzeczy. Działał szybko, więc zdążył zabrać laptop, biżuterię, pieniądze i trochę osobistych rzeczy. Następnie odjechał w kierunku zachodzącego słońca. Gdy poszkodowana trafiła na policje oceniła swoje straty na około 9 tysięcy złotych.

Święta na rockowo! | Dobrze Rockuje #4

Przyjemniaczek nie dbał jednak specjalnie o kamuflaż, bo na Tinderze jego profil wciąż działał, a w nim pełno zdjęć z najróżniejszych sytuacji. Trudno o większą pomoc dla śledczych. Wizerunek mężczyzny został upubliczniony i bardzo szybko na komendzie zadzwonił telefon z informacją gdzie szukać łamacza serc i stanów konta.

Policja zlokalizowała miejsce zamieszkania mężczyzny, ujęła go oraz zabezpieczyła przedmioty z kradzieży. Złodziej z Tindera trafił do aresztu, usłyszał zarzut przestępstwa kradzieży. Grozi mu do 5 lat więzienia.