Był z ESKĄ przez wiele lat. Teraz jego żona potrzebuje pomocy! Liczy się każda złotówka!

i

Autor: ESKA Zdjęcie poglądowe

Był z ESKĄ przez wiele lat. Teraz jego żona potrzebuje pomocy! Liczy się każda złotówka!

2021-09-24 8:27

Michał Celeda z Radiem ESKA związany był przez wiele lat. Wielu wiernych słuchaczy z pewnością kojarzy jego głos z anteny. Nie raz wspierał Was w trudnych chwilach swoim optymizmem i pogodą ducha. Teraz to on i jego rodzina potrzebują pomocy! Wesprzyjcie razem z nami Monikę.

Michał Celeda przez wiele lat towarzyszył słuchaczom ESKI. Rozwiązał nie jeden problem i poprawił dzień nie jednej osobie, teraz jednak to on potrzebuje wsparcia. Mądra, dobra i piękna Monika, to żona Michała, która wiele lat poświęciła na walkę i pokonanie potrójnie ujemnego nowotworu piersi (TNBC). Niestety, w wyniku długich badań w roku 2020 potwierdzono nawrót choroby z przerzutami. Leczenie nie przynosi efektów, więc jedyną szansą jest nowy lek: Trodelvy (sacituzumab govitecan), dopuszczony w kwietniu tego roku przez Agencję Żywności i Leków (FDA) do leczenia TNBC. Zaleceniem lekarskim jest intensywne podawanie go.

Koszt 3 miesięcznej terapii to prawie 435 000zł, jednak to koszt, który znacznie przewyższa możliwości finansowe rodziny. Monice wciąż może się udać z naszą pomocą. Cały wzruszający apel Moniki można przeczytać w całości >>>>TUTAJ<<<<

Był z ESKĄ przez wiele lat. Teraz jego żona potrzebuje pomocy! Jak wesprzeć Monikę?

Wsparcie możecie przekazać klikając WPŁAĆ. To Wy decydujecie jaką sumę chcecie przekazać. Możecie wybrać jedną z opcji lub wpisać dowolną kwotę. Liczy się każda złotówka!

Źródło: Był z ESKĄ przez wiele lat. Teraz jego żona potrzebuje pomocy! Liczy się każda złotówka!