Awaria w banku: Credit Agricole nalicza podwójne transakcje. Kiedy naprawią usterkę?

i

Autor: pixabay.com, zdjęcie ilustracyjne Awaria w banku: Credit Agricole nalicza podwójne transakcje. Kiedy naprawią usterkę?

Awaria w banku: Credit Agricole nalicza podwójne transakcje. Kiedy naprawią usterkę? [2.09.2021]

2021-09-02 19:06

Poważna awaria w banku Credit Agricole. Oburzeni klienci skarżą się na podwójne naliczanie opłat. Awarię potwierdza firma. Kiedy usterka zostanie naprawiona?

Poważna awaria w banku Credit Agricole Bank Polska. Podczas płatności pieniądze pobierane są podwójnie. O usterce bank informuje w mediach społecznościowych. -  Szanowni Państwo, informujemy, że na rachunkach niektórych klientów pojawiły się ponowne obciążenia transakcji kartowych, wcześniej już zaksięgowanych. Pracujemy, aby jak najszybciej przywrócić poprawny stan kont. Przepraszamy za tę sytuację - informuje bank.

Awaria w banku oburzyła klientów.  - Oddawać moje pieniądze. Kpina totalna infolinia wyłączona. Po 17 latach czas na zmianę banku - czytamy pod informacją banku o usterce. Inni żalą się, że nie mogą skontaktować się z obsługą banku. - Sprytnie... Infolinia wyłączona!! Żadnego smsa nic!!!! Porażka. Oddawać moje pieniądze!!! Muszę zatankować auto na jutro do pracy!!!! Widać jak wam zależy na klientach. Zwrot kasy i zmieniam bank. Dno dna - piszą klienci. - Co jest??? Masakra -1000zl i wciąż ucieka.... - czytamy. - Powinni z rekampesata oddać pobrali razy 2 to teraz za nerwy i stres zwykle przepraszam nie starczy jak ktos ma tylko na konce zero gotówki to teraz skad wziąśc na chleb - piszą oburzeni klienci.

Bank informuje, że stara się rozwiązać problem jak najszybciej.

QUIZ. Nietypowe wyrazy ze słownika

Pytanie 1 z 20
Kolaboracja to:
Raport z Anteny, 2.09.2021
Źródło: Awaria w banku: Credit Agricole nalicza podwójne transakcje. Kiedy naprawią usterkę? [2.09.2021]