Atak zimy w Warszawie. Gdzie pada śnieg? Jaka pogoda na jutro?

i

Autor: czytelnik ESKA Warszawa Atak zimy w Warszawie. Gdzie pada śnieg? Jaka pogoda na jutro?

Atak zimy w Warszawie. Gdzie pada śnieg i grad? Jaka prognoza pogody na19.03.? [ZDJĘCIA]

2021-03-18 16:31

Atak zimy w Warszawie. Śnieg pada m.in. na Pradze Północ, Pradze Południe, Mokotowie czy w Łomiankach. Wcześniej mieszkańcy informowali o padającym gradzie. Jak wygląda sytuacja na stołecznych ulicach? Gdzie są utrudnienia? Czy na drogi wyjechały już posypywarki?

Najpierw grad, a teraz mnóstwo śniegu. W Warszawie znowu zima. Na stołecznych ulicach może być ślisko. Część opadów już się roztopiła, ale w niektórych dzielnicach, np. na Pradze Północ na jezdni wciąż utrzymuje się cienka warstwa płatków śniegu. Zima wróciła też m.in. na Pradę Południe, Mokotów czy do Łomianek. Dla niektórych powiatów w woj. mazowieckim IMGW wydał ostrzeżenia pierwszego stopnia przed oblodzeniem.

Póki co nie ma informacji, by na stołeczne ulice wyjechały posypywarki. Sytuacja jest jednak dynamiczna.

Jaka prognoza pogody na jutro? [19.03]

W piątek 19 marca pogoda niestety nie poprawi się. Będzie trochę słońca, ale na warszawskie ulice znów spadnie śnieg. Spadnie też temperatura. Termometry wskażą od 0 do 2 stopni na plusie. Synoptycy wskazują, że lepiej będzie w sobotę, ale w niedzielę ponownie należy spodziewać się opadów śniegu.

Masz dla nas ciekawy temat lub jesteś świadkiem wyjątkowego zdarzenia? Napisz do nas na adres [email protected]. Czekamy na zdjęcia, filmy i newsy z Waszej okolicy! A jeśli chcesz podzielić się z nami zdjęciami śniegu - także wyślij je na naszą skrzynkę mailową. Chętnie dołączymy je do naszej galerii!

QUIZ. Czwartkowy test z geografii. Myślisz, że znasz stolice afrykańskich krajów?

Pytanie 1 z 15
Stolicą Angoli jest...
Raport z Anteny 18.03
Źródło: Atak zimy w Warszawie. Gdzie pada śnieg i grad? Jaka prognoza pogody na 19.03.? [ZDJĘCIA]