Mike Flanagan

i

Autor: CAP/RFS/Capital Pictures/East News

SERIALE

"Zagłada domu Usherów" skasowana? Twórca ostro zareagował i ucina spekulacje

2023-05-18 13:52

Co dzieje się z serialem "Zagłada domu Usherów"? Najpierw jeden z aktorów został odsunięty od projektu, później pojawiły się przerwy w nagraniach i przełożona premiera. Teraz pojawiły się głosy, że produkcja została skasowana. To wszystko nie podoba się twórcy, który postanowił mocno zareagować. Jego słowa ucięły wszystkie spekulacje!

"Zagłada domu Usherów" to jeden z najbardziej wyczekiwanych tytułów od Mike'a Flanagana, który ma na swoim koncie słynny "Nawiedzony dom na wzgórzu". I chociaż serial miał zadebiutować na wiosnę 2023 roku, to słuch po nim zaginął i poza kilkoma pogłoskami właściwie nic nie wiemy o produkcji. Twórca, Mike Flanagan postanowił uspokoić jednak swoich fanów i przy okazji odniósł się do ostatnich medialnych doniesień.

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Horror w klimacie Disneya? To może się udać! “Nawiedzony dwór” zapowiada się intrygująco

Filmy, których akcja dzieje się TYLKO w jednym miejscu | To Się Kręci #4

"Zagłada domu Usherów". Twórca reaguje i ucina spekulacje

Mike Flanagan nie mógł już dłużej wytrzymać i zareagował na zdobywający ogromną popularność artykuł od We Got This Covered, który mówi o całkowitym anulowaniu tego projektu. Jak się okazuje "Zagłada domu Usherów" ma się dobrze i jest już na ostatniej prostej przed emisją na Netfliksie. Dodaje, że niedługo widzowie poznają też datę premiery. Serial pojawi się jeszcze w tym roku, jak wcześniej zakładano.

Z przyjemnością informuję, że ten artykuł to bzdura. ZAGŁADA DOMU USHERÓW przebiega zgodnie z harmonogramem, właśnie kończymy oddawać serial i zostanie on wyemitowany na Netfliksie jeszcze w tym roku zgodnie z planem. Wkrótce ogłosimy datę. Jezu." - można przeczytać na Twitterze Mike'a

Ile odcinków liczy "Zagłada domu Usherów"? Kto w obsadzie?

W nadchodzącej produkcji nie zabraknie znanych twarzy. Wiemy już, że na ekranie zobaczymy Carla Gugino i Kate Siegel z "Nawiedzonego domu na wzgórzu". Pojawią się także Carl Lumbly ("Falcon i Zimowy Żołnierz"), Mary McDonell ("Weornika Mars") oraz Rahul Kohli ("Nawiedzony dwór w Bly"). "Zagłada domu Usherów" ma składać się z 8. odcinków i będzie gotyckim horrorem na podstawie powieści o tym samym tytule.

Źródło: "Zagłada domu Usherów" skasowana? Twórca ostro zareagował i ucina spekulacje