Wtargnął na wybieg niedźwiedzi w warszawskim ZOO. Jest pełne nagranie ze zdarzenia [WIDEO]

2020-05-22 12:50
Ilustracja do artykułu
Autor: screen: youtube.com/watch?v=V2sy_UNB9sY

Informacja o tym, że na wybieg dla niedźwiedzi w warszawskim ZOO wtargnął mężczyzna, pojawiła się 21 maja 2020. W sieci dostępny jest film z całego zajścia, który pokazuje, że mężczyzna również prowokował zwierze.

Informacja o mężczyźnie, który wtargnął na wybieg dla niedźwiedzi w warszawskim ZOO, zelektryzowała wszystkich. 21 maja, w godzinach porannych przekazano, że na wybieg dla niedźwiedzi, dostał się mężczyzna. Jak podawano, niedźwiedzie nie były zainteresowane mężczyzną, jednak teraz do sieci trafiło nagranie, w którym można zobaczyć całe zajście.


TRIKINI - TAK WYGLĄDA BIKINI W CZASACH PANDEMII KORONAWIRUSA


Mężczyzna wtargnął na wybieg dla niedźwiedzi w warszawskim ZOO. Jest nagranie [WIDEO]

Na nagraniu możemy zobaczyć, jak mężczyzna prowokuje niedźwiedzia, wskakuj do wody, a później zaczyna atakować zwierze. Jak przekazano, mężczyzna był pijany i odpowie za znęcanie się nad zwierzętami. Na szczęście niedźwiedziom nic się nie stało. Zobaczcie nagranie z całego zajścia:STRAŻACY PRZYJECHALI DO POŻARU, A ODKRYLI PLANTACJE MARIHUANY

Nie był to pierwszy raz, gdy na wybieg dla niedźwiedzi w warszawskim ZOO wtargnęła jakaś osoba. Do podobnego zdarzenia doszło 5 lat temu, wtedy również nikomu nic się nie stało.