Wokalista Kings Of Leon zdradził, na co wydał pierwsza zarobione na muzyce pieniądze

i

Autor: screen: https://youtu.be/RF0HhrwIwp0

Wokalista Kings Of Leon zdradził, na co wydał pierwsza zarobione na muzyce pieniądze

2021-03-18 10:46

Pierwsze pieniądze zarobione na muzyce są często przepuszczane przez zespoły, jednak nie w przypadku Kings Of Leon. Wokalista grupy zdradził, co zrobił z pierwszymi pieniędzmi, które zarobił na muzyce.

Gdy muzycy zaczynają zarabiać pierwsze, duże pieniądze na swojej muzyce, zaczyna się karuzela imprez, co często prowadzi do bankructwa. Jak było w przypadku Kings Of Leon? Okazuje się, że scenariusz typowych gwiazd rocka się nie powtórzył, więc na co poszły pieniądze?

Kwiat Jabłoni - wywiad ESKA ROCK

Wokalista Kings Of Leon opowiedział o tym, co zrobił z pierwszymi, dużymi pieniędzmi za muzykę

W wywiadzie dla BBC Radio Caleb Followill opowiedział, na co poszły pierwsze pieniądze za muzykę:

Gdy podpisaliśmy pierwszy kontrakt płytowy, pierwszą rzeczą, którą zrobiliśmy z pieniędzmi, był zakup niewielkiego domu. Znaleźliśmy mały dom z piwnicą, w której mogliśmy ustawić sprzęt i po prostu robić hałas kiedy nam się podobało, bez wkurzania sąsiadów. Tak się złożyło, że nieruchomość znajdowała się nad jeziorem poza Nashville – Old Hickory Lake. Wtedy odkryliśmy, że Johnny Cash mieszka nad tym samym jeziorem. Pewnie w nieco lepszej okolicy, ale jednak…

Jak widać, była to inwestycja w dalszy rozwój grupy. Najnowszym albumem zespołu jest 'When You See Yourself', który został świetnie przyjęty przez fanów i krytykę.

Muzycy, którzy nagrali nowe płyty podczas kwarantanny