Wojownicze żółwie ninja przestają się cackać: nowy film będzie tylko dla dorosłych! Są pierwsze informacje

i

Autor: Paramount/Courtesy Everett Collection Wojownicze żółwie ninja przestają się cackać: nowy film będzie tylko dla dorosłych! Są pierwsze informacje

Filmowe zapowiedzi

Wojownicze żółwie ninja przestają się cackać: nowy film będzie tylko dla dorosłych! Są pierwsze informacje

2024-04-12 17:05

“Teenage Mutant Ninja Turtles: The Last Ronin” wzniesie opowieść o wojowniczych żółwiach ninja na zupełnie nowy poziom? Zapowiedziany właśnie film otrzymał kategorię wiekową R, co oznacza, że zawierał będzie sporo mroku i brutalności.

Wojownicze żółwie ninja powracają w wersji tylko dla dorosłych

Wojownicze żółwie ninja to popkulturowy fenomen, o którym słyszał chyba każdy. Cztery zmutowane nastoletnie żółwie walczące ze złem zrodziły się w umysłach Kevina Eastmana i Petera Lairda, a pierwszy poświęcony ich przygodom komiks ukazał się w 1984 roku. Następnie tytułowi bohaterowie zawędrowali rzecz jasna na ekran.

SPRAWDŹ TEŻ: Guy Ritchie zapowiada nowy film. W obsadzie same gwiazdy z Henrym Cavillem na czele

Przez ostatnich niespełna 30 lat wojownicze żółwie ninja doczekały się pięciu pełnometrażowych filmów, zarówno aktorskich, jak i animowanych. I ani myślą zejść ze sceny – wytwórnia Paramount poinformowała właśnie o realizacji kolejnego projektu zatytułowanego “Teenage Mutant Ninja Turtles: The Last Ronin”. Film, do którego scenariusz napisze Tyler Burton Smith (“Laleczka”, “Boy Kills World”), otrzymał kategorię wiekową R, zatem czasy dziecięcych zabaw dobiegły końca i czas wziąć się za prawdziwą jatkę.

“The Last Ronin” powstaje na bazie komiksu, którego akcja rozgrywa się w przyszłości. W Nowym Jorku panuje totalitaryzm, a żółwie są masowo zabijane. Jednemu z nich udaje się jednak przeżyć i posługuje się on orężem całej czwórki. O którym mowa? Tego nie wiemy. Podobnie jak nie wiemy, kto stanie za kamerą “Teenage Mutant Ninja Turtles: The Last Ronin” i kiedy film ujrzy światło dzienne.

SPRAWDŹ TEŻ: “Straszny film” powróci po latach! Kultowa seria doczeka się kolejnej części i trafi do kin

10 filmów, które każdy powinien obejrzeć choć raz w życiu. Widzieliście wszystkie?

Jak dobrze znasz najsłynniejsze filmowe hity? QUIZ, który rozwiążą tylko prawdziwi znawcy kina

Pytanie 1 z 10
Której z poniższych części "Gwiezdnych wojen" nie wyreżyserował George Lucas?
Filmy quiz
Dlaczego postacie z bajek mają żółty kolor? | To Się Kręci #14
Źródło: Wojownicze żółwie ninja przestają się cackać: nowy film będzie tylko dla dorosłych! Są pierwsze informacje