Within Temptation

i

Autor: Within Temptation / screen z YouTube: Within Temptation Within Temptation

Within Temptation stworzą wielkie wirtualne show! Fani zachwyceni!

2021-06-04 15:26

W związku z pandemią koronawirusa i obostrzeniami, które uniemożliwiały organizacje koncertów, zdążyliśmy się już oswoić z live streamami występów zdecydowanej większości kapel i zespołów. Z podobną inicjatywą wychodzą znów muzycy z Within Temptation, którzy zapowiedzieli właśnie wielkie wirtualne widowisko. Sharon den Adel - wokalista grupy - zapowiada, że będzie to niezwykłe show, które nie będzie zwykła transmisją.

Zespół w związku z mnóstwem odwołanych wydarzeń i koncertów postanowił, że zaskoczy swoich fanów i przygotuje dla nich niemałą niespodziankę. Mowa o wirtualny show jakiego świat jeszcze nie widział.

The Aftermath - wirtualne show Within Temptation 

The Aftermath - tak nazywa się wirtualne show zapowiedziane i zaplanowane przez muzyków z Within Temptation! Do przeprowadzenie transmisji ma zostać wykorzystany najnowocześniejszy dostępny sprzęt, a widzowie i fani maja mieć możliwość aktywnego uczestnictwa w wirtualnym mega show. – Podczas całej pandemii nie chcieliśmy robić livestreamu. Magia widzenia zespołu na żywo podczas koncertu w połączeniu z energią tłumu to coś, czego nie da się tak po prostu odtworzyć przy wykorzystaniu livestreamu - wyjaśnia wokalista Within Temptation.

Eska ROCK: Wywiad z Arturem Gadowskim (IRA)

Całość ma potrwać aż godzinę, a muzycy w tym czasie wykonają zestaw starych, ale też nowych hitów kochanych przez fanów zespołu. Całość ma współgrać z czterema różnymi światami, które mają idealnie współgrać z wykonywanymi utworami.

Wirtualne show Within Temptation - kiedy się odbędzie

Jesteście ciekawi kiedy odbędzie się wirtualne show Within Temptation? Show ma dwie daty i zgodnie z informacjami dostępnymi na stronie zespołu ma odbyć się 8 i 9 lipca 2021 roku. Udział w transmisji jest płatny i kosztuje 24, 99 i 29,99 euro. Tańsza opcja to dostęp do pokoju z transmisją dla jednej osoby, a droższa umożliwia dostęp do streamu dla dwóch osób. Bilety można kupić na oficjalnej stornie formacji. – Przez długi czas byliśmy po prostu bezradni. Jedno wiedzieliśmy na pewno: nie poszlibyśmy na kompromis i skorzystanie z livestreamu, dopóki nie moglibyśmy zaoferować czegoś niezwykłego, czegoś, po czym trudno byłoby pozbierać szczękę z podłogi, czegoś intrygującego, spektakularnego i mitycznegoopowiada o show Sharon den Adel. 

Sonda
Wirtualne show Within Temptation - chciałbyś wziąć udział?