Wisłoujście 2022

i

Autor: mat. prasowe organizatora Wisłoujście 2022

Wisłoujście 2021 - data, bilety, informacje

2021-05-31 12:23

Wisłoujście 2021 - data, bilety, informacje! Tych informacji najczęściej poszukują zachwyceni zeszłoroczną edycją festiwalu Wisłoujście, który odbył się w zachowaniem wszelkich niezbędnych restrykcji. W tym roku również będzie się dziać dużo, a potwierdzeniem tego są kolejni ogłaszani artyści i zespoły, które pojawią się na festiwalu w 2021 roku. Zebraliśmy specjalnie dla Was szczegóły dotyczące tego eventu, biletów i istotnych informacji związanych z imprezą.

Wisłoujście 2021 to stosunkowo nowy festiwal muzyki elektronicznej, na którym występują polscy artyści. W tym roku odbędzie się już czwarta edycja wydarzenia!

Wisłoujście 2021 - data i bilety

Data festiwalu Wisłoujście 2021 jest już znana, a bilety na imprezę są już dostępne! Jak zwykle nie zabraknie wielu scen oraz sporej ilości punktów gastronomicznych. Oprócz bardzo rozbudowanej strefy chilloutu organizatorzy eventu zapowiedzieli kilka istotnych zmian i niespodzianek dla fanów imprezy. Co mieli na myśli - ta kwestia nadal pozostaje tajemnicą poliszynela. festiwal Wisłoujście 2021 odbędzie się w dniach od 20 sierpnia do 22 sierpnia 2021 roku, a drugi weekend wydarzenia zaplanowano pomiędzy 27 sierpnia, a 29 sierpnia 2021 roku. Impreza odbędzie się na terenie zabytkowej twierdzy. Bilety na Wisłoujście 2021 są już dostępne w sieci na stronie internetowej organizatora wisloujscie.com/bilety.

Powstał Kodeks Odpowiedzialnego Festiwalu

Impreza odbędzie się na terenie zabytkowej twierdzy. Bilety na Wisłoujście 2021 są już dostępne w sieci na stronie internetowej organizatora wisloujscie.com/bilety.

Wisłoujście 2021 - informacje

Wisłoujście 2021 zbliża się wielkimi krokami! Czas sprawdzić najważniejsze informacje o tym wyjątkowym muzycznym wydarzeniu. Póki co poznaliśmy line-up pierwszego weekendu. Na scenie pojawią się m.in. Aen, Aetha, Agartha, Aksamit, Amnesiac, Anii, bald, Beskres by Kamp!, Błażej Malinowski, Catz 'n dogz, Concept of thrill, CZELUŚĆ, daisy cutter, Deaf Can Dance, Discox, Felis Silvestris, Filip Sonik, Foxall, Gibon, Gigi, Glasse, hatelove, holoe, IKARVS live, Joana i wielu innych polskich muzyków. Wiemy również, iż drugi weekend festiwalu będzie nieco inną muzyczną propozycją w zestawieniu z tym pierwszym. Zgodnie z zapewnieniami organizatorów festiwal odbędzie się z zachowaniem wszelkich rygorów sanitarnych.

Sonda
Wisłoujście 2021 - wybierasz się na ten festiwal?