Wiolka Walaszczyk w nowym odcinku “Melliny” w Esce ROCK!

i

Autor: Materiały prasowe Wiolka Walaszczyk w "Mellinie" Eski ROCK!

Wiolka Walaszczyk w nowym odcinku “Melliny” w Esce ROCK!

2024-02-16 9:53

W tym tygodniu premierę miał kolejny już odcinek talk show “Mellina” Eski ROCK, którego prowadzącym jest Marcin Meller - historyk, dziennikarz i autor książek. Tym razem gościnią epizodu była Wiolka Walaszczyk - stand-uperka, improwizatorka, twórczyni skeczów komediowych oraz reklam. Co zdradziła w “Mellinie”?

Gościnią najnowszego odcinka “Melliny” była Wiolka Walaszczyk - jedna z najbardziej rozpoznawalnych i lubianych polskich stand-uperek, improwizatorek i twórczyń komediowych. Niezwykle szybko udało się jej zyskać rozpoznawalność w świecie stand-upu, a jej bezkompromisowy humor i talent do opowiadania prześmiewczych - i często niegrzecznych - historii zapewnił jej ogromną sympatię fanów komedii. Na scenie obecna od 2007 roku, kiedy to współtworzyła grupę W Gorącej Wodzie Kompani. Już tam dała się poznać jako świetna, wyróżniająca się ostrym językiem i dystansem do siebie, improwizatorka. Od ponad dziesięciu lat Wiolka jest jedną z najpopularniejszych przedstawicielek polskiej sceny stand-upowej - ze swoimi skeczami objeżdża cały kraj, a na pokazy witają tłumy. Walaszczyk ma na swoim koncie także udziały w programach, m.in. Netflixa, Comedy Central, u Kuby Wojewódzkiego, czy też w programie “Tylko dla dorosłych”. W 2023 roku natomiast Wiolka Walaszczyk pojawiła się w polskiej edycji show “LOL: kto się śmieje ostatni”. Wiola prowadzi także swój kanał na YouTubie, na którym regularnie zamieszcza najlepsze skecze.

Wiolka Walaszczyk robi bajzel i stand-up | Mellina

Wiolka Walaszczyk w “Mellinie” Eski ROCK!

W “Mellinie” u Marcina Mellera tym razem kobieta o najcięższym humorze w Polsce. Tu nie ma tematów tabu a ona sama przyznaje w rozmowie z prowadzącym, że nic nie jest w stanie jej obrazić. Wiolka Walaszczyk klnie jak szewc i tłumaczy skąd się to wzięło - oraz dlaczego tego nie zmieni. I choć to mistrzyni stand-up - to nie zabraknie tematów na serio, jak choćby o relacje z Kościołem. Wiolka opowiada też, dlaczego jej rodzice nie pojawiają się na jej występach, jak na jej pracę reagują teściowie i jak wkręciła męża w dniu ślubu.

Jak pojawiło się pytanie gdzie wziąć ślub, to ja wiedziałam, że będzie on w Kościele. My się trzymamy z Jezusem. Tak było. Ale potem pewne rzeczy sobie przewartościowałam, przeżyłam i myślę, że dziś nie wzięłabym w ślubu w Kościele.

“Mellina” - wyjątkowy talk show w Esce Rock!

Na początku stycznia 2023 roku swoją premierę miał najnowszy projekt Eski Rock. Mowa o wyjątkowym talk show “Mellina”, którego prowadzącym został historyk, dziennikarz radiowy i telewizyjny, pisarz, autor przebojowej powieści sensacyjnej „Czerwona Ziemia” – Marcin Meller. “Mellina” ma postać projektu multimedialnego, który można oglądać w serwisie YouTube na kanale Eski Rock oraz na stronie internetowej eskarock.pl, jak i słuchać jako podcastu w serwisach streamingowych. Nowy program to talk show, jakiego jeszcze nie było! Wyjątkowe studio, wspaniali goście, bezkompromisowe pytania i rozmowy, o których wiadomo jedno - zabraknie w nich polityki! Premiera nowego odcinka ma miejsce w każdy czwartek o godzinie 18:00 na kanale Youtube Eski Rock. Podcast dostępny jest także na Spotify i w środę na antenie Eski Rock o 23:00.

Listen on Spreaker.