Koncerty w Rewalu

i

Autor: ADAM BYSIEK / Radio ESKA ROCK Koncerty w Rewalu

Wielkie gwiazdy w małym miasteczku! Poznajcie Rewal - koncerty grają tu niemal wszyscy

2021-06-02 15:17

Jeśli wydaje się Wam, że znani muzycy z reguły odwiedzają jedynie wielkie metropolie i tylko tam koncertują, to jesteście w wielkim błędzie! Pomimo, że w kraju odbywa się rok w rok mnóstwo festiwali i imprez masowych, to mimo wszystko na mapie naszego kraju jest jedno miejsce, które szczególnie upodobali sobie muzycy. Mowa o Rewalu - miasteczku położonym w województwie zachodniopomorskim, które położone jest pomiędzy Pobierowem, a Niechorzem.

Wielu fanów muzyki elektronicznej, ale tez rocka kojarzy większe wydarzenia muzyczne z dużymi ośrodkami miejskimi. Rewal jednak słynie ze swojej kameralności i naprawdę malowniczych widoków i plaż, które od lat przyciągają turystów z całej Polski. Co takiego jednak sprawia, że lgną tu gwiazdy z całej Polski? Już wyjaśniamy!

Amfiteatr w Rewalu - jedno z ulubionych miejsc koncertowych

Amfiteatr w Rewalu to jedno z ulubionych miejsc koncertowych polskich artystów. Pojawiają się tutaj przedstawiciele wielu muzycznych nurtów. Na przestrzeni ostatnich lat systematycznie grali tutaj m.in. zespół IRA, Michał Szpak i Maciej Maleńczuk. Jako, że wiemy już, iż mnóstwo dużych wydarzeń w 2021 roku zostało odwołanych, tym wydaje się, że będzie to dobry rok dla tej nadmorskiej miejscowości i fanów muzyki, którzy zdecydują się na wypoczynek nad Bałtykiem.

Płyną kajakami do Bałtyku

Udało się nam porozmawiać z głównym organizatorem koncertów i eventów w Rewalu Dariuszem Grzegockim na temat koncertowych planów na lato 2021.

Koncerty w Rewalu 2021 roku

Koncerty w Rewalu przyciągną zapewne znów rzesze fanek i fanów z całej Polski! Wiemy już, że organizatorzy mają bardzo ambitne plany na zbliżający się wielkimi krokami sezon. Liczba wydarzeń zaplanowanych w tym miejscu jest niemalże identyczna jak ilość koncertów zaplanowanych w tym samym czasie w Warszawie.

Adam Bysiek (Radio ESKA ROCK): Rewal od lat znany jest z tego, że pod względem imprez w plenerze i amfiteatrze, dzieje się tu na prawdę sporo. Nazwiska takie jak Maciej Maleńczuk robią wrażenie. Co czeka nas wobec tego w tym roku?

Dariusz Grzegocki (organizator): Bedzie dziać się sporo! Na szczęście działamy prężenie i mogę zapewnić, że w sezonie 2021 w Amfiteatrze wystąpi mnóstwo gwiazd. Staramy się aby grali u nas przedstawiciele wielu gatunków, a co za tym idzie wachlarz gwiazd, które nas odwiedzają jest na prawdę spory!

Adam Bysiek: Czy znamy wobec tego już jakieś konkretne nazwiska, które pojawią się nad Bałtykiem w tym roku?

Dariusz Grzegocki: Pewnie! Póki co mogę zdradzić kilka mniej rockowych pozycji. Pojawi się u nas m.in Cleo i Roksana Węgiel, a oprócz tego mnóstwo przedstawicieli stan-upu i kabaretu. Szczegółowe daty i informacje będą pojawiać się wraz z biegiem czasu na naszej stronie internetowej, Facebooku i plakatach. To będzie dobry i pełen muzyki sezon!

Warto zaznaczyć, że w samym Rewalu odbywa się zdecydowanie więcej wydarzeń kulturalnych i muzycznych niż w wielu innych i znacznie większych od tej miejscowości miastach. Na profilach muzyków znaleźć można znaleźć mnóstwo zdjęć będących wspomnieniem koncertów granych właśnie tutaj. W samej miejscowości znajduje się sporo atrakcji dla turystów, które umilą Wam czas pomiędzy koncertami jakie odbędą się w Rewalu pomiędzy czerwcem, a wrześniem 2021 roku.

Sonda
Rewal - byłeś tu kiedyś na koncercie ulubionego artysty?