Wiedźmin

i

Autor: materiały prasowe Wiedźmin

Wiedźmin - sezon 2. nadchodzi! Kiedy premiera?

2021-04-02 14:53

Zdjęcia od drugiego sezonu Wiedźmina zakończone! Niestety pandemia koronawirusa nie oszczędziła również producentów filmowych. Z tej racji niestety zdjęcia do 2. sezonu kultowego serialu Wiedźmin trwały znacznie dłużej niż planowano, ponieważ obostrzenia pokrzyżowały plany jego twórcom. Na szczęście zdjęcia udało się dokończyć, a fani już niedługo zobaczą nowe odcinki kultowego serialu.

Wiedźmin - sezon 2. coraz bliżej. Fani tej serii mogą dziś otwierać szampana, ponieważ na koniec marca zakończył się ostatni dzień zdjęć do drugiej serii Wiedźmina! Na pewno nikt nie jest zaskoczony faktem, że w większości światowych mediów od tygodni przewijała się informacja o zbliżającym się terminie ukończenia prac nad serialem.

Wiedźmin 2 - kiedy premiera?

Wiedźmin - sezon 2. - kiedy premiera? To jedno z najczęściej zadawanych pytań w ostatnim czasie przez fanów serialu. Niestety nawet portale i media specjalizujące się w zdobywaniu zakulisowych informacji nie są w stanie póki co przybliżyć nam takiej daty. Wiemy natomiast, czego możemy spodziewać się po samym serialu. Zgodnie z informacjami opublikowanymi przez portal Redanian Intelligence, który jest jednym z niewielu mających dostęp do kuluarowych decyzji zapadających w zarządzie Neflixa, w jednym z odcinków możemy spodziewać się retrospekcji. Nieoficjalnie mówi się o tym, że na ekranie zobaczymy obu bohaterów z dawnych lat, gdy Geralt dopiero szkolił się na Wiedźmina.

Hotplota.pl: Wiedźmin wraca; tajemnica Kim Kardashian odkryta!

Wiedźmin sezon 2 - obsada, gdzie oglądać?

Wiedźmin - sezon 2. - szczegóły tej produkcji owiane są, z resztą jak zawsze, tajemnicą. Póki co możemy domniemać, że głos Vesemira podłoży przez chwilę Theo James - Jednak nie możemy brać tego za pewnik, ponieważ równie dobrze może być to tylko i wyłącznie epizodyczny występ, a nie stała narracja w serialu. Prawie na pewno wiemy za to, że Wiedźmin 2 będzie dostępny na platformie Netflix, ale przy okazji ta platforma VOD będzie mogła chcieć wykorzystać rosnące zainteresowanie produkcją do promocji spin-offów.

Quiz o Wiedźminie. Jak dobrze znasz Geralta z Rivii?

Pytanie 1 z 10
W którym roku ukazało się debiutanckie opowiadanie „Wiedźmin” Andrzeja Sapkowskiego?