Wiedźmin

i

Autor: materiały prasowe Wiedźmin

Wiedźmin - pierwszoplanowa aktorka rezygnuje z udziału w produkcji. Co się stało?

2021-04-12 12:57

Znana z głównych ról w ekranizacjach Wiedźmina aktorka zaskoczyła fanów, jednak tym razem negatywnie. Takiej decyzji nikt się nie spodziewał, a na pewno nie wielbiciele gwiazdy i sami producenci Netflixa, którzy przecież pokładali wielkie nadzieje w jej grze i talencie. Wydano już nawet oficjalny komunikat w tej sprawie. Cała sytuacja z pewnością nie napawa widzów optymizmem.

Pierwszoplanowa aktorka rezygnuje z udziału w produkcji, taka informacja obiegła świat, a fani i sama sprawczyni całego zamieszania nie kryją żalu i rozgoryczenia. Jodie Turner-Smith właśnie opuściła obsadę miniserialu The Witcher: Blood Origin, gdzie miała wcielić się w główną rolę (Eile - przyp. red.) w prequelu "Wiedźmina" od Netflix. 

Hotplota.pl: Wiedźmin wraca; tajemnica Kim Kardashian odkryta!

 - Przez zmiany terminów nagrań do serialu "The Witcher: Blood Origin", Jodie Turner-Smith niestety musiała zrezygnować z roli Eile - czytamy we właśnie wydanym oświadczeniu przez rzecznika prasowego Netflix.

Jodie Turner-Smith rezygnuje z roli

Jodie Turner-Smith rezygnuje z pierwszoplanowej roli głownie ze względu na zmianę terminów zdjęć. Warto w tym miejscu przypomnieć, że aktorka jest w ostatnim czasie bardzo zapracowana, ponieważ już niebawem mamy ją zobaczyć w filmie Without Remorse gdzie z Michaelem B. Jordanem. Aktorka przygotowuje się również cały czas do tytułowej roli w serii Anna Boleyn.

Sama seria Blood Origin będzie bezpośrednio odnosić się do wydarzeń, które miały miejsce jeszcze przed powstaniem pierwszego Wiedźmina. Serial opowie również o zdarzeniach, które doprowadziły w końcu do Koniunkcji Sfer, a więc do pojawienia się potworów w świecie ludzi.

Sonda
Czy będziesz oglądał serial Wiedźmin produkcji Netflixa?