Wiedźmin

i

Autor: materiały prasowe

Wiedźmin 2 - data premiery ujawniona!

2021-04-22 12:43

Wiedźmin powraca! Nie tak dawno temu Henry Cavill ogłosił, że zakończyły się już zdjęcia do 2. sezonu Wiedźmina, a tu nagle szef Netflixa ogłosił, że fani kultowej serii zobaczą produkcje już niebawem. Właśnie poznaliśmy oficjalną datę premiery serialu, to sprawiło, że w sieci zawrzało! Widzowie nie szczędzą słów zachwytu i uznania dla tempa pracy osób zaangażowanych w produkcje serii.

Wiedźmin - data premiery drugiego sezonu została ujawniona. Wiedźmin 2 to produkcja, na którą czeka cały świat, wszystko wskazuje na to, że premiera odbędzie się jeszcze w 2021 roku! Niestety producenci serialu musieli zmagać się z wieloma trudnościami podczas pracy na planie. Najpierw kłody pod nogi rzucała pandemia koronawirusa, a później kluczowi aktorzy borykali się z problemami zdrowotnymi. Na szczęście na przełomie marca i kwietnia dowiedzieliśmy się, że zakończono zdjęcia do kolejnej części Wiedźmina. Teraz jednak wiemy znacznie więcej niż jeszcze przed miesiącem, ponieważ szef Netflixa Ted Sarandos uchylił rąbka tajemnicy i zdradził przybliżoną datę premiery serialu. Jeśli wierzyć jego słowom serial zobaczymy w drugiej połowie 2021 roku.

Wiosna 2021 - seriale, które musisz obejrzeć

Wiedźmin 2 - data premiery

O kontynuacji serii Wiedźmin 2 poinformował sam szef Netflixa. - W pierwszej połowie roku przeżyliśmy lekkie zawieszenie, ponieważ wiele seriali musiało być opóźnionych. Niewątpliwie wrócimy do bardziej stabilnych wyników w drugiej połowie tego roku, zwłaszcza w 4. kwartale, kiedy powrócą nasze największe seriale pokroju "Wiedźmina", "You" i "Cobra Kai" - mówi Ted Sarandos. Oprócz tego możemy Was również poinformować, że na ekranie znów zobaczycie Henry'ego Cavilla, Freyę Allen i Anyę Chalotrę. 

QUIZ. Słynne seriale z Netflixa. Same hity, ale nie myśl, że osiągniesz komplet

Pytanie 1 z 15
Akcja serialu "Dark" dzieje się w...