Wc akwarium

i

Autor: Screen "Epoka ciekawostek"/YouTube

Świat

Widziałeś kiedyś toaletę w ogromnym akwarium? To jedyna taka na świecie! Gdzie się znajduje?

Restauracja, której szczególną... atrakcją jest toaleta w olbrzymim akwarium. Gdzie można zobaczyć takie rzeczy? To szczególne "ustronne miejsce" zamontowano w restauracji Hipopo Papa Cafe w Japoni. Nie było to tanie przedsięwzięcie!

Turyści będący w pobliżu Hipopo Papa Cafe w Akashi na wybrzeżu Hayashizaki Matsue, mogą zrelaksować się w toalecie otoczonej z trzech stron egzotycznymi rybami. W wielkim akwarium znajduje się nawet gigantyczny żółw!

Toaleta w olbrzymim akwarium! Klienci restauracji są zachwyceni

Trzeba przyznać, że toaleta w akwarium to oryginalne rozwiązanie. Właściciel kawiarni wydał ponad 200 000 funtów na zainstalowanie niezwykłego obiektu. Ta wyjątkowa łazienka została stworzona z myślą o kobietach, ale do póki kawiarnia nie jest zbyt zatłoczona, personel pozwoli również mężczyznom zajrzeć do środka.

Pracownicy zdradzają, że niektórzy klienci spędzają teraz o wiele więcej czasu w toalecie podziwiając ryby niż kupując coś w kawiarni. To chyba akurat nas nie dziwi. Inni w kolei są przerażeni faktem korzystania z takiej toalety - czytamy w serwisie tanie-loty.com.pl.

Warto dodać, że Japończycy są znani z posiadania najbardziej zaawansowanych technologicznie toalet na świecie.

QUIZ. Jak dobrze znasz wiejskie przesądy? Lepiej żebyś nie skusił, jak baba dziada

Pytanie 1 z 19
Dlaczego kobieta nie może siadać na rogu?
Tak wygląda toaleta w nowym metrze na Bemowie