Vince Neili i Sammy Hagar

i

Autor: Screen z YouTube: raythoven2112 Vince Neili i Sammy Hagar

Vince Neil nagle wbiegł na scenę i zachwycił świat! Tego nikt się nie spodziewał

2021-05-31 10:48

Powiedzieć, że Vince Neil po prostu wszedł na scenę to za mało! Muzyk do słownie na nią wleciał, a później wspólnie z przyjacielem wykonał znany na całym świecie przebój Rock and Roll. Jeśli jesteście ciekawi co wydarzyło się w trakcie koncertu Sammy'ego Hagara i jego grupy The Circle, to koniecznie zobaczycie to wideo. Fani, którzy mieli to szczęście zobaczyć występ na żywo oniemieli z wrażenia, a widzowie w serwisie YouTube nie szczędzą słów zachwytu po obejrzeniu całego nagrania.

Jak to możliwe, że podczas koncertu zespołu The Circle nagle na scenie pojawia się wokalista glammetalowego zespołu Mötley Crüe? A jednak - wszystko się może zdarzyć!

Vince Neili i Sammy Hagar zaskoczyli fanów na koncercie

Vince Neili i Sammy Hagar zaskoczyli fanów na koncercie w Orlando, który odbył się 26 maja 2021 roku. Właśnie wtedy, kiedy nikt się tego nie spodziewał, w trakcie występu na scenę wbiegł Vince Neili, który dołączył do wokalisty formacji The Circle i ku zdziwieniu wszystkich zaśpiewał wspólnie z Hagarem utwór Rock and Roll z repertuaru Led Zeppelin!

Jurek Owsiak zaprasza do Muzeum Rocka!

Okazało się, że cała akcja była dokładnie zaplanowana i i przemyślana. Zdecydowaną większość piosenki zaśpiewał Neili, ale pomimo to nie zabrakło spektakularnych solówek obu panów. Chwilę po zakończeniu koncertu, do sieci trafiło nagranie, na którym zarejestrowany został cały występ.

Pam & Tommy - powstaje serial o sekstaśmie

Pam & Tommy - właśnie powstaje serial o takim tytule, który ma opowiadać o sekstaśmie duetu. Główne role w produkcji zagrają Sebastian Stan i Lily James, którzy do złudzenia przypominają granych przez siebie bohaterów. Na planie zdjęciowym produkcji maja pojawić się również Nick Offerman, Taylor Schilling i Andrew Dice Clay. Pomimo, iż trwają już zdjęcia do produkcji, to  nadal zagadką pozostaje data premiery serialu. O szczegółach będziemy na bieżąco informować.

Sonda
Podoba Ci się wspólny występ tych muzyków?