Vans Musicians Wanted ogłasza globalnie transmitowany koncert młodych artystów

i

Autor: Materiały prasowe

Vans Musicians Wanted ogłasza globalnie transmitowany koncert młodych artystów

2021-09-20 12:04

Vans Musicians Wanted ogłasza globalnie transmitowany koncert aspirujących artystów, który odbędzie się 22 września, a występy na żywo będą transmitowane z Europy, obu Ameryk oraz regionów Azji i Pacyfiku.

Połącz się online i oglądaj artystów Denzela Curry'ego, Julię Michaels, Seana Miyashiro i YUNGBLUD nagradzających zwycięzcę globalnego konkursu Vans Musicians Wanted 2021.

Vans, oryginalna marka sportów akcji i światowa ikona kreatywnego wyrażania siebie, ogłasza oficjalną transmisję koncertową z konkursu Vans Musicians Wanted 2021, który odbędzie się 22 września. Międzynarodowy konkurs zaprasza finalistów z całego świata, w tym z Europy, obu Ameryk oraz regionów Azji i Pacyfiku, aby wystąpili przed globalną publicznością i mieli okazję wygrać produkty Vans, sprzęt Kramer, globalną dystrybucję muzyki oraz playlisty na Spotify i Apple Music. Regionalni finaliści Vans Musicians Wanted będą mieli również okazję dzielić scenę z brytyjskim rockmanem YUNGBLUD!

Co tam w środku gra - Metallica

Po zeszłorocznym debiucie platformy w globalnym konkursie, Vans Musicians Wanted otrzymało ponad 30 000 zgłoszeń w 2021 r. To kolejny niesamowity kamień milowy dla tej serii! Fani mogą połączyć się online, aby zobaczyć finał, podczas którego sędziowie Vans Musicians Wanted Denzel Curry, Julia Michaels, Sean Miyashiro i YUNGBLUD ogłoszą ostatecznego zwycięzcę na Vans.eu/MusiciansWanted.

Dołącz do gratulacji Vans dla pięciu finalistów z każdego regionu, którzy awansowali do ostatniego etapu konkursu. Dowiedz się więcej o każdym zespole i jego muzyce na Vans.eu/MusiciansWanted.

Piątka finalistów z EMEA wnosi na scenę mieszankę prawdziwego psychodelicznego rocka, elektronicznego indie, głębokiego soulu, ciężkich bluesowych przebojów i jazzowych instrumentalnych brzmień. Finaliści EMEA:

  • Lemonade Shoelace (Północna Irlandia)
  • Kenya Grace (Anglia)
  • KY'ORiON (Anglia)
  • Altered Myths (Walia)
  • p-i (Francja)

Pięć najlepszych finalistów z regionu Ameryk to wieloaspektowa selekcja muzyków i zespołów inspirowanych hip-hopem, R&B, rapem, soulem i synth-popem. Amerykańscy finaliści

● PYT (Stany Zjednoczone)● TheBe$tJR (Stany Zjednoczone)● Joy Sales (Brazylia)● Mare Advertencia (Meksyk)● Diamond Café (Kanada)

Finaliści pochodzący z regionu Azji i Pacyfiku, gdzie swoje początki miała oryginalna platforma Vans Musicians Wanted, to silna selekcja uduchowionych wokali i wciągających melodyjnychdźwięków, które czerpią inspirację z klasycznego jazzu, dream popu, elektronicznego R&B i psychodelicznego rocka. Finaliści APAC

● Q the trumpet (Korea)● Nathanie (Malezja)● Yishun Panik (Singapur)● Squid The Kid (Australia)● Kinder Bloomen (Indonezja)

Vans Musicians Wanted to globalna platforma integracyjna, która umożliwia kreatywne wyrażanie siebie poprzez muzykę i pomaga zapewnić bezpośrednią drogę nieodkrytym artystom do zaistnienia i globalnego odkrycia. Dołącz do Vans, Denzela Curry’ego, Julii Michaels, Seana Miyashiro i YUNGBLUD, gdy 22 września ogłosimy globalnego zwycięzcę konkursu Vans Musicians Wanted 2021 na Vans.eu/MusiciansWanted.

Jak zmieniała się Metallica na przestrzeni lat? Zobacz zdjęcia zespołu